GRY
 
 

To tutaj będą się bawić dzieci Williama i Kate! Takie zabawki mają też polskie dzieci

Gdzie będą się bawić książę George i księżniczka Charlotte podczas ich wizyty w Polsce? Mamy pierwsze zdjęcia!

Książę George i księżniczka Charlotte w Polsce
fot. Twitter/Emily Andrews
Wizyta księżnej Kate i księcia Williama w Polsce to wielkie wydarzenie. Już dziś, 17 lipca, para przyleci do Polski. Przygotowania do ich wizyty trwały kilka tygodni. Książęcej parze będą towarzyszyć dzieci. Nic dziwnego, że Belweder, czyli pałac prezydencki, w którym zatrzyma się rodzina książęca, musiał zostać przygotowany specjalnie na tę okazję.

Gdzie będą się bawić dzieci Williama i Kate?

Na oficjalnym koncie kancelarii prezydenta na Twitterze opublikowano zdjęcia pokoju i placu zabaw przygotowanego dla dzieci książęcej pary. "Belweder gotowy na wizytę najmłodszych czł. brytyjskiej rodziny królewskiej. Na księcia George'a i księżniczkę Charlotte czekają PL zabawki" – czytamy na Twitterze. Zobacz, gdzie będą się bawić książę George i księżniczka Charlotte:
 

Dzieci książęcej pary, książę George i księżniczka Charlotte to ulubieńcy mediów na całym świecie. Jako przyszli następcy tronu, przyzwyczajeni są do drogich zabawek i życia w luksusie. Tym bardziej cieszy nas fakt, że w pokoju zabaw dla maluchów przygotowano polskie, drewniane zabawki, którymi bawią się również polskie dzieci!
 

Co myślicie o wystroju pokoju dla dzieci książęcej pary? Zbyt skromny czy idealnie pasuje do okazji? Piszcie w komentarzach!

Zobacz także: Co musisz zabrać ze sobą do szpitala? Lista do druku

Źródło: Twitter
Redakcja poleca: Książę George i księżniczka Charlotte w Polsce!
Zobacz, jak wyglądały dzieci pary książęcej podczas wizyty w naszym kraju. I dlaczego oczy świata skupiają się na tych maluchach?

Ocena (4 oceny)

3.5
Doładuj
Przeładuj