Ania Bardowska urządziła synowi świetny pokój
fot. Instagram/ania.bardowska

Pokój syna Ani Bardowskiej to wymarzona przestrzeń dla 3-latka!

Jest piękny, a co najważniejsze, bardzo funkcjonalny i zawiera wszystkie akcesoria potrzebne przedszkolakowi. Jesteśmy zachwycone!
Milena Oszczepalińska
Ania Bardowska urządziła synowi świetny pokój
fot. Instagram/ania.bardowska
Ani Bardowskiej, byłej uczestniczki programu „Rolnik szuka żony”, nie trzeba już chyba nikomu przedstawiać. Celebrytka jest jedną z tych osób, którym udało się znaleźć miłość w telewizyjnym show. Razem z mężem, Grzegorzem, doczekali się już nawet dwójki dzieci.

Ania postanowiła wykorzystać popularność, jaką przyniósł jej program i dość aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie ma już ponad 160 tys. obserwujących. Od czasu do czasu żona rolnika aktywna jest także na Youtubie, gdzie ma również swój kanał.

Celebrytka bardzo chętnie pokazuje w sieci swoje życie prywatne. Ostatnio chwaliła się wózkiem, jaki wybrała dla córeczki Liwii, a wcześniej prezentowała stroje, które najbardziej lubi zakładać dziewczynce.

Tym razem podzieliła się z fanami informacją na temat syna – pokazała, jak urządziła pokój dla 3-letniego Jasia. Trzeba przyznać, że żona rolnika ma doskonały gust. Pokój jest jasny, dopracowany w każdym detalu, funkcjonalny, a przy tym bardzo ładny i zachęcający do spędzania w nim czasu na różnych aktywnościach.

W pokoju trzylatka nie może zabraknąć niewielkiego biureczka lub stolika i dopasowanego do niego krzesełka. Pokój Jasia oczywiście wyposażony jest w te elementy. Białe ściany i biały kolor mebli to doskonała baza do twórczych działań artystycznych. Doskonały wybór!

Bardzo fajne zestawy stolików z krzesełkami znajdziecie również w internecie. Sprawdźcie te:

Świetnym pomysłem jest także zawieszenie w pokoju dziecka tablicy – kredowej lub magnetycznej. Dzieci uwielbiają tego typu akcesoria. Ania wybrała dla Jasia tablicę magnetyczną, co, naszym zdaniem, jest lepszym rozwiązaniem, ponieważ po pierwsze można na niej nie tylko pisać, lecz także zawieszać różne obrazki, a po drugie nic się z niej nie obsypuje, co bywa uciążliwe w przypadku tablicy kredowej. Zgadzacie się z nami?
Niewątpliwie hitem w pokoju syna Ani Bardowskiej są plakaty, które zajmują niemal całą ścianę. Są one obecnie bardzo modne i często wybierane do dziecięcych pokoi. Żona rolnika postawiła na plakaty w duchu Montessori, czyli przedstawiające zwierzęta w sposób realistyczny, a nie bajkowy. To dobry pomysł, bo dzięki temu będą mogły zdobić przestrzeń w pokoju na dłużej, pasują nie tylko dla maluchów, lecz także dla dzieci w wieku szkolnym.

Oprócz tego celebrytka zdecydowała się na jeden plakat zawierający alfabet w postaci liter i pasujących do nich obrazków. Uwielbiamy takie edukacyjne ozdoby! Dziecko może często na nie spoglądać i naturalnie, z łatwością zapamiętywać to, co przedstawiają. Co sądzicie o takim pomyśle?

Ekstra plakaty do pokoju dziecka dostępne są w internecie. Nam bardzo podobają się te:

A jak wygląda pokój 3-letniego Jasia w całej okazałości? Zobaczcie na zdjęciu:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ania Bardowska (@ania.bardowska)

Źródło: instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Zostań pogromcą nudy - zmień z nami w kilka minut wystrój dziecięcego pokoju - film
Chciałabyś zmienić wygląd pokoju swojego dziecka, ale nie masz czasu, pieniędzy, ani ochoty na wielki remont? Zobacz, jak za pomocą kilku oryginalnych przedmiotów zmienisz wystrój dziecięcego pokoju.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Popularne tematy