GRY
 
 

Polska matka nagrała „Cykl życia cycków". Ten film podbija internet!

Piszą o nim światowe media. Udostępniają go największe strony dla matek (zwłaszcza te dotyczące karmienia piersią). Tego nie możesz przegapić!

Cykl życia cycków
fot. Superstyler.pl
Marta Lech-Maciejewska, mama Miecia oczekująca na narodziny kolejnego dziecka, autorka bloga Superstyler.pl, w niecałą minutę pokazała, co dzieje się z kobiecymi piersiami w trakcie i po karmieniu dziecka.
"Cykl życia cycków" to spojrzenie z przymrużeniem oka na zmiany zachodzące w naszych piersiach. Blogerka przedstawia 4 etapy, przez które przechodzą nasze biusty:  
  1. przed ciążą są jędrne jak pomarańcze,
  2. w ciąży rosną do rozmiaru melonów,
  3. w trakcie karmienia stają się asymetryczne,
  4. po zakończeniu karmienia przypominają skórki od bananów :(

Czy naprawdę jest aż tak źle? Napisz w komentarzu.
 
"Nasz filmik o cyklu życia cycków podbija "Internety". Cieszy mnie to niezmiernie, bo widać, że kobiety mają do siebie dystans. Potrafią śmiać się ze swoich słabości i jednocześnie walczyć z nimi. Kilka z was bez skrępowania napisało w komentarzu, że po ciąży, czy po zakończonym karmieniu piersią zdecydowały się na korektę biustu w klinice medycyny estetycznej. Jeszcze inne pisały o tym, że są na etapie odkładania na to kasy. Fajnie. Bo zamiast żyć pod jednym dachem z kompleksami zaczynamy działać. To budujące" - napisała Marta na swoim blogu.

Polska wersja filmu została wyświetlona ponad pół miliona razy! O filmie pisały: "The Huffington Post", "Scary Mommy", "Breastfeeding Mama Talk". Gratulujemy sukcesu!

Podobną analizę kobiecego biustu zrobiła jakiś czas temu australijska mama: "Cykl życia cycków" - zabawny i niestety prawdziwy. Oceń sama!
Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 3
Zobacz, jak karmić dziecko w pozycji spod pachy.

Ocena (10 ocen)

3.9
Doładuj
Przeładuj