GRY
 
 

Polski gadżet - Warsztaty w Zachęcie

18 i 19.02.2012r., Instytut Adama Mickiewicza i Zachęta zapraszają na warsztaty towarzyszące wystawie „Kultura w czasach prezydencji”

Zachęta Narodowa Galeria Sztuki
Polski gadżet
prowadzenie: Anna Owsiany*
godz. 12
uczestnicy:
dzieci w wieku 4-6 lat (18 lutego)
dzieci w wieku 9-11 lat (19 lutego)

Na zajęciach zastanowimy się, co chcielibyśmy wręczyć w prezencie odwiedzającym nas gościom, żeby po powrocie do domu mieli pamiątkę z Polski. Przypomnimy sobie kim byli sławni Polacy, jakie zwierzęta mogą stać się symbolem naszego kraju. Na warsztatach dla starszych dzieci, zastanowimy się także czym jest polska kultura, co jest dla niej charakterystyczne i jak najlepiej zachęcić do niej obcokrajowców. Na warsztatach wykonamy prototypy gadżetów: breloczki, koszulki, kubki, wymyślimy hasła promocyjne.

*Anna Owsiany - autorka i animatorka projektów artystyczno – edukacyjnych, współpracownik działu edukacji Zachęty Narodowej Galerii Sztuki od 2005 r. Do zrealizowanych projektów należy m.in. budowa instalacji artystyczno - edukacyjnej z dziećmi Magiczne Drzewo w parku Skaryszewskim (2011) oraz stworzenie mapy Pragi z ikonkami wykonanymi przez dzieci.

UWAGA: ZAPISY PROWADZI IAM: warsztaty@iam.pl tel. 603 704 850

więcej »
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! Czy wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj