GRY
 
 

Polskie gwiazdy w ciąży!

Bycie mamą w show-biznesie jest bardzo trendy! Sporo polskich (i nie tylko) gwiazd ostatnio zaszło w ciążę. Znane ciężarne chętnie chwalą się brzuszkami, nadal chodzą na imprezy i pozują fotografom. Lubimy to! Bo ciąża to przecież nie choroba. W ciąży można wyglądać świetnie. Przekonajcie się!

polskie gwiazdy w ciąży
fot. ONS/AKPA

Gwiazdy często są aktywne zawodowo do samego końca ciąży. Dzięki temu, że pojawiają się na imprezach, w pracy, na koncertach, na scenie, możemy podziwiać, jak zmieniają się ich figury, ale też, jak dobrze (choć zdarzają się też wpadki) wyglądać w ciąży, jaką dobrać sukienkę.

(Oto fajne propozycje na stylizacje zgodne z najnowszymi trendami: biało-czarno i kwiatowo)

Moda na bycie piękną i zadbaną mamą podoba nam się szczególnie. Przecież już dawno minęły czasy, kiedy oczekując na dziecko, przyszła mama ubierała się w sukienkę-namiot i przestawała o siebie dbać. Wyglądając ładnie i czując się dobrze w swoim ciele, ciężarna po prostu ma lepszy humor, czuje się nadal atrakcyjną kobietą. I jeśli tylko nie ma żadnych kłopotów zdrowotnych, warto być aktywną jak najdłużej. I modną. Bo niby dlaczego nie?

Polskie gwiazdy, które urodzą w tym roku - która wygląda najlepiej w ciąży?

Redakcja poleca: Kasia Warnke i Piotr Stramowski zostaną rodzicami? Odważna wypowiedź aktorki! [WIDEO]
Katarzyna Warnke, aktorka, która grała w takich produkcjach kinowych jak "Botoks" oraz najnowszy film "Kobiety mafii", opowiedziała szczerze o ciąży, macierzyństwie i strachu, który towarzyszy każdej kobiecie. Nie wszystko w showbiznesie jest takie piękne i cukierkowe, jak się czasami wydaje... Czy aktorki wolą robić karierę niż rodzić dzieci?

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami