polskie gwiazdy w ciąży
fot. ONS/AKPA

Polskie gwiazdy w ciąży!

Bycie mamą w show-biznesie jest bardzo trendy! Sporo polskich (i nie tylko) gwiazd ostatnio zaszło w ciążę. Znane ciężarne chętnie chwalą się brzuszkami, nadal chodzą na imprezy i pozują fotografom. Lubimy to! Bo ciąża to przecież nie choroba. W ciąży można wyglądać świetnie. Przekonajcie się!
Magda Klimkowska
polskie gwiazdy w ciąży
fot. ONS/AKPA

Gwiazdy często są aktywne zawodowo do samego końca ciąży. Dzięki temu, że pojawiają się na imprezach, w pracy, na koncertach, na scenie, możemy podziwiać, jak zmieniają się ich figury, ale też, jak dobrze (choć zdarzają się też wpadki) wyglądać w ciąży, jaką dobrać sukienkę.

(Oto fajne propozycje na stylizacje zgodne z najnowszymi trendami: biało-czarno i kwiatowo)

Moda na bycie piękną i zadbaną mamą podoba nam się szczególnie. Przecież już dawno minęły czasy, kiedy oczekując na dziecko, przyszła mama ubierała się w sukienkę-namiot i przestawała o siebie dbać. Wyglądając ładnie i czując się dobrze w swoim ciele, ciężarna po prostu ma lepszy humor, czuje się nadal atrakcyjną kobietą. I jeśli tylko nie ma żadnych kłopotów zdrowotnych, warto być aktywną jak najdłużej. I modną. Bo niby dlaczego nie?

Polskie gwiazdy, które urodzą w tym roku - która wygląda najlepiej w ciąży?

Redakcja poleca: Jak ubierać się w ciąży - rady stylisty [WIDEO]
Co nosić w ciąży, aby było wygodnie, a jednocześnie ładnie? Wybierz ubrania ciążowe z naturalnych tkanin, np. bawełniane sukienki, dżinsy z elastycznym stanem i wygodny długi kardigan. Zobacz nasz film, w którym stylista podpowiada, co nosić w ciąży i jak dobierać nie tylko fasony, ale także tkaniny.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy