polskie sześcioraczki kończą 2 lata
fot. Instagram

Polskie sześcioraczki skończyły 2 lata. Ale się zmieniły!

Sześcioraczki z Tylmanowej urodziły się dwa lata temu. Kaja, Nela, Zosia, Malwina, Filip i Tymon świętowali urodziny razem z rodzicami i starszym bratem. Dzieci wyglądają zupełnie inaczej niż kiedyś!
Magdalena Drab
polskie sześcioraczki kończą 2 lata
fot. Instagram
Losami polskich sześcioraczków żyła kiedyś niemal cała Polska. Dzieci urodziły się jako wcześniaki i do tej pory zmagają się z kłopotami zdrowotnymi. Teraz skończyły dwa lata i widać, że są bardzo radosnymi maluchami.

Sześcioraczki skończyły dwa lata: urodzinowe zdjęcia!

Sześcioraczki z Tylmanowej w Małopolsce mają wielu oddanych fanów w całym kraju. Dzieci przyszły na świat w 29. tygodniu ciąży, ważąc od 890 do 1300 g. Ich rodzice bardzo potrzebowali wówczas wsparcia i otuchy! Lekarze nie byli pewni, jak przedwczesny poród odbije się na zdrowiu dzieci. Ale ich mama nieustannie podkreślała, że każdy wcześniak to wojownik:

„Chociaż wszystkie dzieciaczki są z jednej ciąży − każde z nich rozwija się inaczej, napotyka na swojej drodze mniejsze lub niestety większe trudności. Jedno jest pewne − każdy wcześniak to mały wojownik” − napisała później na Instagramie.

Od tamtych chwil 20 maja minęły dwa lata. Maluszki sporo urosły, zrobiły ogromne postępy i... bardzo się zmieniły. Rodzice są z nich dumni!

Dołączamy do życzeń zdrowia, siły i uśmiechu dla sześcioraczków i całej rodziny.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy