GRY
 
 

Pomelo w Dragonie

30.09.2012r., godz.12:30 Zakamarki zapraszają na warsztaty dla dzieci i rodziców do Małego Domu Kultury.

zakamarki
Zakamarki Małego Domu Kultury to spotkanie z książką, które może się skończyć w zupełnie innym czasie i przestrzeni. Chcemy, żeby książka inspirowała do odkrywania, tworzenia, eksperymentowania. Zdarzyć może się wszystko. Na warsztatach we wrześniu spotkamy się z uroczym ogrodowym słoniem Pomelo, bohaterem książek Ramony Bădescu i Benjamina Chauda Pomelo ma się dobrze pod swoim dmuchawcem i Pomelo jest zakochany. Pomelo, mając różne nastroje, raz lepsze, innym razem trochę gorsze, stworzy dla nas nieco filozoficzny komentarz do życia.

Warsztaty dla dzieci w wieku 4-12 lat.

Zakamarki Małego Domu Kultury to połączenie działań Fundacji Mały Dom Kultury i Wydawnictwa Zakamarki.

Wstęp wolny.
Liczba miejsc ograniczona.
Rezerwacja pod nr tel. 696-310-592 lub mailowo: julia@fundacjamdk.pl Jak zwykle na warsztatach będzie możliwość zakupienia książek Wydawnictwa Zakamarki w promocyjnej cenie.

Fundacja Mały Dom Kultury
ul. Zamkowa 3/4
Poznań (dla spóźnialskich wejście przez Klub Dragon)
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj