GRY
 
 

Pomóż odnaleźć zaginionych braci!

Maciek i Kacper Cicheccy wyszli z domu w poniedziałek 28 grudnia rano. Nie odwiedzili kolegów ani członków rodziny. Nie wiadomo, co się z nimi dzieje.

Maciej i Kacper Cicheccy zaginęli 28 grudnia 2015 roku
Policjanci poszukują dwóch braci: 12-letniego Macieja i 14-letniego Kacpra Cicheckich z Malborka.

Nikt nie wie, gdzie są

Chłopcy wyszli z domu w poniedziałek około 9 rano.  Do wieczora na własną rękę szukali ich rodzicie. Bez skutku. Wieczorem zgłosili zaginięcie chłopców policji. Do akcji włączyły się wszystkie patrole w mieście, w poszukiwaniach biorą udział także dzielnicowi i policjanci z wydziałów kryminalnych. Przeszukano skwery, parki i markety. Ustalono, że chłopcy nie pojawili się u żadnego z kolegów ani u nikogo rodziny.
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Rysopisy zaginionych:

  • Maciej Cichecki – wiek 12 lat, 140 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, proste, ciemny blond, oczy niebieskie. Ubrany był w kurtkę zimową koloru pomarańczowego, granatowe spodnie dresowe oraz szare adidasy.
  • Kacper Cichecki – wiek 14 lat, 150 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, ciemny blond, oczy niebieskie. Ubrany był kurtkę skórzaną koloru czarnego, dżinsy koloru niebieskiego.

Policja prosi o pomoc

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionych chłopców proszone są o kontakt z policjantami Zespołu ds. Poszukiwań Komendy Powiatowej Policji w Malborku pod numerem tel. 552702919 lub z oficerem dyżurnym pod numerem 997.

Przeczytaj także: Maję udało się wyrwać z rąk porywacza dzięki Child Alert

 

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj