GRY
 
 

Pomysł na wspólną zabawę z Nestlé Aquarel

Konkurs zakończony! W naszym konkursie można było zdobyć gry edukacyjne wspierające prawidłowy rozwój Twojego dziecka. Sprawdź listę laureatów!

nestle aquarel
Dziękujemy wszystkim rodzicom za udział w naszym konkursie. Przedstawione propozycje zabaw z maluchami aż kipiały pomysłowością i oryginalnością. Poniżej prezentujemy listę laureatów, którzy otrzymują gry edukacyjne wspierające prawidłowy rozwój dziecka.

Konkurs został przeprowadzony w terminie od 10 kwietnia do 10 czerwca 2008 roku. Jury złożone z Redakcji babyonline.pl, przedstawicieli rodzinnej wody źródlanej Nestlé Aquarel oraz przez ekspertów programu "Dbajmy o rozwój dzieci z Nestlé Aquarel" wybrało 5 najciekawszych propozycji zabaw. Laureaci zostaną nagrodzeni grami edukacyjnymi rekomendowanymi przez ekspertów programu "Dbajmy o rozwój dzieci z Nestlé Aquarel". Najciekawsze propozycje zostaną zamieszczone na stronie internetowej programu "Dbajmy o rozwój dzieci z Nestlé Aquarel".

Oto opinia naszego eksperta, Pani Mirosławy Nerło, na temat konkursu i zabaw zamieszczonych przez internautów:
"Wybór był bardzo trudny, ponieważ wszystkie zabawy są warte nagrodzenia. Rodzice tryskają pomysłami, przybliżają dzieciom świat na różne sposoby, uczą, wychowują, ale najcenniejsze jest uczucie, jakie płynie z ich wypowiedzi. W każdym pomyśle i w każdym zachowaniu rodziców wobec dziecka widoczne jest uczucie miłości, odpowiedzialności i zaangażowanie w jego rozwój. To właśnie przekazuja rodzice dzieciom w zabawie z nimi i tego je uczą. Zabawy, które zostały nagrodzone, wyróżniłam za prostotę, która rozwija jednak szczególne kompetencje u dzieci."

Oto lista nagrodzonych osób: mm.ii, katarzynna, taaga20, rakastan, KarolinaK.

Ogromne zainteresowanie konkursem oraz zaangażowanie uczestników sprawiło, że jego organizator - rodzinna woda źródlana Nestlé Aquarel postanowiła przyznać nagrodę specjalną za pomysły kilku ulubionych zabaw dla justyna.sanko.

Więcej na temat nagrodzonych prac dotępnych pod adresem: www.naq.babyonline.pl.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.


Wspólne przebywanie z pociechą nie zawsze wystarcza. Często zapominamy o tym, jak ważna jest rola wspólnej zabawy w kształtowaniu osobowości dziecka. Nie chodzi o kupowanie kolejnych zabawek, ale o wspólnie spędzony czas oraz poświęconą  uwagę.  Maluchy potrzebują zainteresowania ze strony rodziców, ponieważ to oni jako pierwsi pokazują dziecku otaczający świat. Wspólna zabawa umacnia więź pomiędzy rodzicami i dzieckiem oraz wpływa na wszechstronny rozwój obu stron.

W październiku 2007 roku ruszył autorski program rodzinnej wody źródlanej Nestlé Aquarel „Dbajmy o rozwój dzieci z Nestlé Aquarel“, realizowany wspólnie z Polską Fundacją Dzieci i Młodzieży. Celem programu jest zwrócenie uwagi coraz częściej zapracowanych rodziców, na istotną rolę wspólnej zabawy w życiu ich pociech oraz stworzenie dzieciom możliwości rozwoju swoich umiejętności w oparciu o fundusze przekazane ze sprzedaży wody Nestlé Aquarel i bogate doświadczenie Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży – merytorycznego partnera programu.
Efektem programu jest stworzenie Klubów Rodzinnych Nestlé Aquarel, – miejsc, które dzięki odpowiedniej aranżacji przestrzeni, opiece merytorycznej stwarzają dzieciom możliwość wszechstronnego rozwoju, a rodzicom pozwalają na budowanie ciepłych i silnych relacji z pociechami. (czytaj więcej: Jak dbać o rozwój naszych dzieci. )

Już dziś wszyscy rodzice mogą wziąć udział w naszym konkursie, zamieszczając na forum swoje propozycje zabaw "rozwojowych". Do zdobycia gry edukacyjne rekomendowane przez ekspertów programu “Dbajmy o rozwój dzieci z Nestlé Aquarel”, które pomogą twojemu dziecku w poszerzaniu jego  zainteresowań. Dodatkowo najciekawsze prace będą zaprezentowane w specjalnym materiale na babyonline.pl oraz na stronie internetowej programu "Dbajmy o rozwój dzieci z Nestlé Aquarel".


Wejdź na forum i weź udział w konkursie Pomysł na wspólną zabawę z Nestlé Aquarel. >>


Zasady konkursu:
1. Konkurs "Pomysł na wspólną zabawę z Nestlé Aquarel" zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 5 najciekawszych propozycji, które nagrodzimy grami edukacyjnymi rekomendowanymi przez ekspertów programu “Dbajmy o rozwój dzieci z Nestlé Aquarel”. Najciekawsze propozycje zostana zamieszczone na stronie internetowej programu "Dbajmy o rozwój dzieci z Nestlé Aquarel".
3. Propozycje będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl, przedstawicieli rodzinnej wody źródlanej Nestlé Aquarel oraz przez ekspertów programu "Dbajmy o rozwój dzieci z Nestlé Aquarel".
2. Odpowiedzi, które nie będą związane tematycznie z konkursem zostaną usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 10 kwietnia do 31 maja 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 30 czerwca i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.

Organizatorem konkursu jest rodzinna woda źródlana Nestlé Aquarel:

     

Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj