Pomysły na Dzień Ojca
fot. adobe stock

Pomysły na Dzień Ojca – jak w prosty sposób ucieszyć tatę?

Pomysły na Dzień Ojca są nieograniczone! Mogą dotyczyć zarówno wspólnego spędzania czasu, jak i prezentów, którymi chcemy obdarować ukochanego tatę. W tym szczególnym dniu warto wybrać to, co będzie wyrazem miłości, szacunku i wdzięczności, którymi darzymy głowę rodziny.
Katarzyna Gałązkiewicz
Pomysły na Dzień Ojca
fot. adobe stock
Pomysły na Dzień Ojca mogą być materialne, ale wcale nie muszą. Dobrym pomysłem na Dzień Taty jest po prostu wspólne spędzenie z nim czasu. Jeśli wiemy, jakie aktywności przypadną mu do gustu, nie wahajmy się i wybierzmy to, co sprawi mu przyjemność i będzie dowodem na to, jak bardzo go kochamy! 

Pomysły na Dzień Ojca:
  1. Wspólne wyjście na mecz 
  2. Wędkowanie
  3. Wyprawa rowerowa do lasu 
  4. Kupno książki
  5. Ulubione akcesoria

Wspólne oglądanie meczu 

Jeśli wiesz, że tata jest fanem piłki nożnej lub siatkówki urządźcie sobie piłkarskie emocje w domu! W dobie koronawirusa mecze są rozgrywane bez widowni, więc sportową ucztę trzeba urządzić w czterech ścianach. Żeby przybliżyć sobie atmosferę panującą na stadionie, możecie przygotować popcorn, ulubione przekąski, szalik czy koszulkę ulubionego zespołu i zasiąść do oglądania meczu. Dobrym pomysłem na Dzień Ojca jest także rozegranie wspólnego meczu na podwórku czy w innej otwartej przestrzeni. 
Redakcja poleca: Dzieci robią prezenty dla taty w klubie Tamika - film
Dzieci szykują ciastka specjalnie dla swoich ojców - zobacz, jak kilkulatki bawią się w klubie malucha.

Wędkowanie

Jeżeli tata jest pasjonatem wędkowania, jednym z pomysłów na spędzenie Dnia Ojca może być wspólna wyprawa nad jezioro. Czerwiec to świetna pora na spędzanie wschodów słońca nad wodą – słońce wstaje o tej porze roku już o 4:15. Taki widok w towarzystwie bliskich mu osób może być dla Taty najpiękniejszym prezentem! 

Dobrym pomysłem na Dzień Ojca jest także sprawienie mu nowej wędki:

 

Wyprawa rowerowa do lasu

Jeśli tata lubi spędzać aktywnie czas, dobrym pomysłem na Dzień Ojca może okazać się wspólna przejażdżka rowerowa do lasu. Na taką wyprawę warto zabrać też mamę oraz rodzeństwo i urządzić wspólny piknik! Radość i niezapomniane wspomnienia gwarantowane!

Ulubiona książka

Tata jest molem książkowym? W tym szczególnym dniu na pewno przyjemność sprawi mu prezent w postaci książki jego ulubionego autora lub taki gatunek literacki, który gości na jego książkowych półkach najczęściej. Książki to od lat sprawdzony i niezawodny pomysł na Dzień Ojca (i nie tylko!)

Gadżety 

Scyzoryk, podstawka pod laptopa, a może nowy wizytownik? Jeśli tata lubi gadżety i akcesoria spraw mu prezent, który może się przydać. Dla amatora grzybobrania świetnie sprawdzi się dobry scyzoryk lub wiklinowy kosz na grzyby, dla ojca, który większość czasu spędza w biurze, dobrym pomysłem będzie wybór wizytownika lub eleganckiego kalendarza, zaś dla taty, który spędza dużo czasu przed komputerem, dobrym pomysłem na Dzień Ojca będzie kupno podstawki pod laptop z funkcją chłodzenia procesora. 


Warto, aby pomysły na Dzień Ojca trafiały w upodobania taty. Zanim dokonasz wyboru, upewnij się, że jest słuszny. Nie zapomnij w tym dniu o złożeniu serdecznych życzeń Tacie, a do prezentu lub laurki dołącz te w postaci cytatu lub ulubionego wiersza

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy