GRY
 
 

Poranek literacki z Jędką

21.04.2012r.,godz.11.00 Księgarnia z Bajki zaprasza najmłodszych z rodzicami i dziadkami na Poranek literacki z Jędką, która żyje tylko jeden dzień.

Księgarnia z Bajki
Wschodzące słońce otwiera przed nią cały wachlarz możliwości. Jętka ma przed sobą tylko jeden dzień a może aż jeden dzień życia. Gdy to sobie uświadamia, postanawia razem z właśnie poznaną muchą Łucją zwiedzić miasto, w którym przyszła na świat. Rozpoczynają wędrówkę aby zobaczyć jak najwięcej, zanim słońce schowa się za horyzont. Odwiedzają ogród zoologiczny, księgarnię, Muzeum Historii Naturalnej, wpadają na przekąskę do restauracji z daniami z całego świata, oglądają spektakle w kinie i teatrze, odwiedzają filharmonię i stadion sportowy, urządzają sobie szaloną przejażdżkę metrem.

"Słońce schodziło coraz niżej i niżej a one leciały coraz szybciej i szybciej ... Jak kręci mi się w głowie ...Łucjo dziękuję za wszystko... Słońce powoli schowło się za horyzont..."

Będziemy zachęcać do radosnego przeżywania każdej chwili dnia. Każdego dnia. Od świtu do zmierzchu. Zapraszać słońce na stół i uśmiech na twarz. Przypominać sobie dobre słowa i gesty.

Wstęp wolny.

Os. Przyjaźni 125
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj