GRY
 
 

Poranek literacki z panią Miłką

18.08.2012r., godz.11.00 Księgarnia z Bajki zaprasza na Poranek literacki z panią Miłką, która uwielbia kręcić się na karuzeli, grać w piłkę nożną i słuchać dzieci.

Księgarnia z Bajki
Pretekstem do rozmów jest… piłka nożna. Pani Miłka postanowiła przełożyć wartości na język sportu. W grze udział biorą także przedmioty te, które mają nogi. Pani Miłka w roli sędziego pokazuje uczniom kartki. Te w kwiatki są nagrodę za dobre zachowanie. Nauczycielka analizuje zachowania dzieci i sugeruje im, jak inaczej mogłyby postąpić, żeby wszystkim w tej grze było przyjemnie. Uczy dzieci współczucia, sprawiedliwości, szacunku, wytrwałości, odwagi i uczciwości. Dzieci uczą się czegoś ważnego i jeszcze bardzo dobrze się przy tym bawią. I my gwarantujemy świetną zabawę nie pozbawioną zaproszenia do refleksji.

Poranek poprowadzi Małgorzata Swędrowska.
Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Impreza jest realizowana we współpracy z Fundacją ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom.

Os. Przyjaźni 125
Wstęp wolny.
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj