GRY
 
 

Poranek literacki z Rodziną Różyczków

14.07.2012r., godz.11.00 Księgarnia z Bajki zaprasza dzieci na Poranek Literacki z książką Tato, w studni nie ma wody.

Księgarnia z Bajki
Tata jak zwykle szuka na kanapie spokoju i wytchnienia a dzieci szukają taty. Szukają pełnego miłości spojrzenia taty, jego zachwytu, zapraszają do zabawy. Paweł Różyczka szuka ważnych informacji w internecie.Gdy na chwilę odszedł do kuchni Kolczatka Stuktaka jednym stuknięciem dzioba kupiła domek letniskowy w internecie. Każde nowe miejsce jest dla dzieci ekscytujące. A jeśli znajduje się w nim coś niebezpiecznego, to na pewno pierwsze znajdą to dzieci. W ten sposób Olaf, Konstanty, Anna Maria i oczywiście Kolczatka Stukatka znaleźli się w krzywym domku nad jeziorem, którego nie było.... Jakże pomocny w takiej chwili okaże się sąsiad. Wszystko o przekuwaniu pecha w szczęście i życzliwości sąsiedzkiej.

Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.Impreza jest realizowana we współpracy z Fundacją ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom.

Os.Przyjaźni 125
Wstęp wolny
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj