GRY
 
 

Poranek Rodzinny z Zakamarkami w Kinie Muza

11.02.2012r., godz.11:00 Kino Muza zaprasza dzieci i rodziców na Poranek Rodzinny i Czytanie fragmentów książki "Tajemnica miłości".

logo kino muza
To już kolejna część serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tym razem pełna miłości i pocałunków, w sam raz na Walentynki. W czasie festiwalu miłości w Valleby giną pieniądze zebrane dla biednych dzieci. Czy Lassemu i Mai uda się rozwikłać sprawę tajemniczego zniknięcia datków?

Zestaw bajek:
TAJEMNICA TOLI - Tola w tajemnicy przed chłopcami kupuje dla nich i9 dla siebie bilety do cyrku.
REKSIO SWAT - Reksio godzi dwa rywalizujące i walczące z sobą zadziorne koguty, przydzielając każdemu z nich po sympatycznej kurce. ROMANTYCZNA PRZYGODA - Błękitny Rycerzyk walczy z groźnym Pająkiem. Dostaje się do niewoli. Wyzwala go wierny mu Konik Polny. Wspólnie uwalniają z niewoli u Pająka Królową Pszczół.
ZAZDROSNY TRZMIEL - Błękitny Rycerzyk i Giermek przychodzą z pomocą Trzmielowi broniącemu napadniętej księżniczki. Sympatia księżniczki do Rycerzyka wywołuje zazdrość Trzmiela, który wyzywa Błękitnego Rycerzyka na pojedynek. Księżniczka tymczasem znowu zostaje napadnięta. Trzmiel i Rycerzyk wspólnie uwalniają ją z rąk napastników.
BIEDRONKA I TULIPAN - Biedronka zawiera przyjaźń z kolorowym tulipanem.W czasie suszy ratuje mu życie. Warsztaty plastyczne dla dzieci i rodziców

PORANKI RODZINNE to kultowe już spotkania w kinie Muza. Maluchy wraz z rodzicami i dziadkami oglądają bajki, które dla starszego pokolenia są niezapomnianymi wieczorynkami. Wybieramy animacje sprzed lat, pełne barwnych postaci i niezwykłego klimatu. Seans trwa około 50 minut i wzbogacany jest warsztatami artystycznymi, które bawią i rozwijają dzieci, a rodzicom podsuwają pomysły na kreatywne spędzanie czasu z dziećmi.

Bilety (taka sama cena dla dzieci i dorosłych): 10 zł.

Poznań, kino MUZA, ul. Św. Marcin 30

Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj