GRY
 
 

Poranki bajkowe w Multikinie - kwiecień, cała Polska

W kwietniu w sieci kin Multikino zapraszamy na weekendowe poranki bajkowe. W sobotę i niedzielę dzieci będą miały okazję zobaczyć przygody swoich ulubionych bohaterów na dużym ekranie.

plakat, poranki, multikino
fot. multikino
Kwietniowe Poranki o 10.30 w Multikinie z Noddym, Jessem, Rajdkiem oraz Dudusiem Wesołkiem
Już w kwietniu w Multikinie w każdy weekend zapraszamy na bajkowe Poranki dzieci powyżej 2. lat. Dzieci będą miały okazję zobaczyć nowe przygody Noodiego, Jessa, Rajdka oraz Dudusia Wesołka. Sobotnie i niedzielne pokazy to doskonały pomysł na spędzenie czasu i zobaczenie swoich ulubionych bohaterów na dużym kranie.
 
Bilet w cenie 12 zł już dziś można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen Łódź oraz na stronie www.multikino.pl. 
 
Poranki i ofert dla Przedszkoli
W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana Poranków dla grup przedszkolnych (minimalna wielkość grupy to 20 dzieci). 
 
Kwietniowe Poranki odbędą się w Multikinie: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lubin, Poznań Malta, Poznań 51, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Łódź Silver Screen.
 
NODDY:
Niewidzialne Gobliny
Goblin chce się bawić
 
ZGADUJ Z JESSEM
 
RAJDEK:
Ostatni dzień Sprytka
Krzychu uczy się latać
 
DUDUŚ WESOŁEK:
O łososiu, który wie wszystko
Jak Ferdek był robakiem
 
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Sławni rodzice i ich dzieci