GRY
 
 

Poranki filmowe w kinie „Alchemia” w lutym

5,12,19,26.02.2012r., godz.11.00 Kino Alchemia zaprasza dzieci na spotkania z cyklu „Poranki Filmowe dla Dzieci’.

kino alchemia
5.02.2012 „Angielskie Poranki”
HIP-HIP & HURRA
Serial ma charakter edukacyjny. Zagadki, które rozwiązuje sympatyczna para detektywów, dotyczą zjawisk przyrody, życia zwierząt i roślin. Głównymi bohaterami są detektyw hipopotam o imieniu HIP-HIP oraz jego asystent – łasiczka o imieniu HURRA. Po projekcji zapraszamy dzieci na zajęcia z lektorem, na których prowadzone są proste zabawy z wykorzystaniem języka angielskiego. Uczymy nazw i słówek, które pojawiły się w oglądanym filmie, rozwiązujemy zagadki i rebusy. W trakcie zajęć konkursy z nagrodami książkowymi ufundowanymi przez Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA!

12.02.2012 „Czytanki w Alchemii” 
Czytamy: Ucieczka Pippi, Astrid Lindgren, Wyd. ZAKAMARKI
Oglądamy: Opowiadania z Doliny Muminków

Ekranizacja uwielbianego przez dzieci na całym świecie cyklu powieści Tove Jansson. Główny bohater Muminek jest uroczym małym trollem, który wraz z Mamusią i Tatusiem mieszka w pewnej spokojnej dolinie. Najserdeczniejszym przyjacielem Muminka jest Włóczykij. Oprócz nich dolinę zamieszkuje wiele barwnych postaci. Cała gromadka przeżywa wiele fascynujących przygód. Po projekcji filmu animatorka przeczyta dzieciom fragment książki. W trakcie zajęć konkursy z nagrodami książkowymi ufundowanymi przez Wydawnictwo ZAKAMARKI i NASZA KSIĘGARNIA!

19.02.2012 „Malowanie po ekranie”
Podróże do bajek:
1.O rybaku
2.Księżniczka i smok
3.O rycerzu i królu

Spotkanie podróżnicze: po projekcji zapraszamy wszystkie dzieci na warsztaty plastyczne prowadzone przez doświadczoną animatorkę, których tematyka związana będzie z podróżowaniem. W programie również konkurs z nagrodami książkowymi ufundowanymi przez Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA!

26.02.2012 „Angielskie Poranki”
HIP-HIP & HURRA- serial edykacyjny
Po projekcji zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia z lektorem, na których prowadzone są proste zabawy z wykorzystaniem języka angielskiego. Uczymy nazw i słówek, które pojawiły się w oglądanym filmie, rozwiązujemy zagadki i rebusy. W trakcie zajęć konkurs z nagrodami książkowymi ufundowanymi przez Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA!

w każdą niedzielę o godz. 11.00
cena biletu: 15 zł / osoba
zajęcia prowadzone są naprzemiennie (Malowanie po ekranie / Czytanki w Alchemii)

Rezerwacje: alchemia@filmowawarszawa.org
tel. 609 525 756

Kino Alchemia
ul. Jezuicka 4 Warszawa,
Stare Miasto
więcej »
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj