GRY
 
 

Poranki rodzinne w kinie Muza

11-12.11.2011r., Kino Muza zaprasza dzieci i rodziców na filmy i warsztaty.

wydarzenia, kino muza
piątek 11 listopada
11:00 PORANEK RODZINNY „Baśnie i bajki polskie”: Król kruków, Poznańskie koziołki, O kowalu i diable, Smok wawelski + warsztaty plastyczne dla dzieci – IMIENINY ULICY (bilety 10 zł, dla mieszkańców ulicy Św. Marcin – 5 zł)

sobota 12 listopada
11:00 PORANEK RODZINNY W PIĘCIU SMAKACH: Zwierzopuszki - 5. Festiwal Filmowy Pięć Smaków
Zwierzopuszki - Korea Południowa, 60' - produkcja: studio VOOZCLUB

Mimi, Oz, Ato, Uly, Fizzy i Nia to małe radosne zwierzaki, które wyglądem przypominają kolorowe puszki. Można je spotkać w lesie czy kuchni, gdzie szaleją wśród liści i skaczą po domowych sprzętach. Świat to dla nich jeden wielki plac zabaw.

PORANKI RODZINNE to kultowe już spotkania w kinie Muza. Maluchy wraz z rodzicami i dziadkami oglądają bajki, które dla starszego pokolenia są niezapomnianymi wieczorynkami. Wybieramy animacje sprzed lat, pełne barwnych postaci i niezwykłego klimatu. Seans trwa około 50 minut i wzbogacany jest warsztatami artystycznymi, które bawią i rozwijają dzieci, a rodzicom podsuwają pomysły na kreatywne spędzanie czasu z dziećmi.

Bilety (taka sama cena dla dzieci i dorosłych): 10 zł.

Poznań, kino MUZA, ul. Św. Marcin 30

więcej »
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj