GRY
 
 

Przygody małego Bodzia z planety Agi Bagi w sierpniu w Multikinie!

Wyrusz wraz z dzieckiem w niesamowitą przygodę na planetę Agi Bagi! Multikino zaprasza na Poranki już w sierpniowe weekendy o 10:30.

AgiBagi, Multikino, bajki
fot. materiały prasowe Multikino
W sierpniu w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 2. roku życia na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 10.30 dzieci zobaczą I część nowego projektu „Agi Bagi”.

Podróż na planetę Agi Bagi

„Agi Bagi” opowiada o przygodach mieszkańców planety, która ma dwie strony: Agi i Bagi, oraz o wzajemnych relacjach pomiędzy jej mieszkańcami, plemionami Agingów i Bagingów. Każdy epizod porusza wątek związany ze środowiskiem, pokazuje, jak sobie radzić wspólnymi siłami, żeby żyć w harmonii z naturą. Prezentując przygody bohaterów, twórcy filmu w unikatowy sposób przemycają ważne elementy edukacyjne, które są tak istotne na etapie rozwoju dziecka, a jednocześnie często pomijane w bajkach w tej grupie docelowej. „Agi Bagi” to bajka skierowana do „młodszych przedszkolaków”, czyli dzieci w wieku 2-5 lat.  To wesoły i ciepły film z delikatnym, nienachalnym, edukacyjnym przesłaniem.
„Agi Bagi” został oceniony przez specjalistów z branży międzynarodowej jako pierwszy tak unikatowy film, którego kolory i fabuła są perfekcyjnie opracowane i dobrane dla najmłodszych odbiorców.
Niewątpliwym atutem filmu są też użyczający głosu bohaterom aktorzy, m.in.: Waldemar Barwiński, Jarosław Boberek, Ewelina Kordy, Agnieszka Kunikowska, Agnieszka Mrozińska.
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!

Poranki dla najmłodszych w Multikinie

Poranki o 10.30 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia, ale również rodzice będą świetnie bawić podczas projekcji tego filmu. Dlatego Poranki w Multikinie to doskonały sposób na spędzenie czasu wspólnie z dzieckiem. Maluchy mogą zobaczyć swoich ulubionych bohaterów, a także – w wybranych kinach – wziąć udział w wielu atrakcjach przygotowanych przez Multikino. W sierpniu o 10.30 Multikino zaprasza na przygody z mieszkańcami planety „Agi Bagi”.

Sierpniowe Poranki o 10.30 odbędą się w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lubin, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Łódź Silver Screen.
 
Bilet w cenie 12 zł już dziś można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen Łódź oraz na stronie www.multikino.pl.
 
W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana Poranków dla grup przedszkolnych (minimalna grupa to 20 dzieci).
 
Więcej o Porankach na http://multikino.pl/pl/wydarzenia/dzieci/

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj