GRY
 
 

Wszystko o porodzie Kate Middleton

Na tę chwilę czekali wszyscy i choć poród się nie odbył jedna z gazet opublikowała szczegółową relację z narodzin "Royal Baby". Jak to możliwe?

Kate Middleton, rodzina królewska, poród Kate Middleton, ciąża Kate Middleton

Oczy całego świata przez miniony weekend zwrócone były w kierunku szpitala St. Mary w Londynie, w którym rzekomo przebywała Kate Middleton. Emocje związane z przyjściem na świat dziecka Kate i Williama sięgają zenitu. Angielskie matki nie nadają imion swoim dzieciom w oczekiwaniu narodziny "Royal Baby".

Prasa również przygotowuje się do publikacji okładek obwieszczających te wyczekiwane narodziny. Wszystkie media walczą o pierwszeństwo w publikacji. Już dziś możemy stwierdzić, że ten wyścig "wygrał" amerykański "The Star"! W dzisiejszym wydaniu opublikował bowiem relację z porodu Kate, wypowiedzi położnych, imię dziecka i wiele innych szczegółów związanych z porodem, który jeszcze się nie odbył!

Ciekawe, jak będzie wyglądała okładka "The Star", gdy dziecko na prawdę przyjdzie na świat.

Póki co wszyscy odliczamy godziny do porodu, tego prawdziwego oczywiście :)

Zgodnie z najnowszymi informacjami to dziś wieczorem księżna ma pojawić się w londyńskim szpitalu, pod którym już od kilku dni tłumnie gromadzą się fotoreporterzy z całego świata.

Zobacz, jak Kate Middleton wyglądała w ciąży >>

Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...
Doładuj
Przeładuj