szczegóły porodu Małgorzaty Rozenek-Majdan
fot. ons.pl

Poród naturalny, czy cesarka - wiemy, jak urodzi Rozenek-Majdan

Wiemy, na jaki poród zdecydowała się Małgorzata Rozenek-Majdan. Jej mąż Radosław Majdan zdradził sporo szczegółów.
Agnieszka Majchrzak
szczegóły porodu Małgorzaty Rozenek-Majdan
fot. ons.pl
Ciąża gospodyni telewizyjnych programów "Perfrekcyjna pani domu" i "Projekt Lady" Małgorzaty Rozenek-Majdan i byłego piłkarza Radosława Majdana od początku wzbudza wiele emocji. Para przez trzy lata starała się za pomocą metody in vitro o maleństwo, więc kiedy w grudniu ogłosiła szczęśliwą nowinę, uwaga mediów jeszcze bardziej skupiła się na niej. Sami zainteresowani także podsycają zainteresowanie kolejnymi zwierzeniami.

Dziecko przyjdzie na świat przez cesarskie cięcie

Radosław Majdan nie może doczekać się momentu, kiedy po raz pierwszy zostanie ojcem. Były piłkarz wspaniale pomaga w wychowywaniu dwóch synów z pierwszego małżeństwa Małgorzaty Rozenek, jednak przyjście na świat syna będzie dla niego szczególną chwilą.

W rozmowie z "Super Expressem" zdradził, że Małgosia urodzi poprzez cesarskie cięcie. "Nasz synek przyjdzie na świat przez cesarskie cięcie, tak jak i dwóch poprzednich synów Małgosi" - zwierzył się Radosław.
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Czy tata będzie przy porodzie?

Piłkarz jest bardzo podekscytowany i też się przygotowuje do porodu. Tata będzie uczestniczył w narodzinach dziecka.

"Jestem bardzo podekscytowany. Na razie też bardzo spokojnie podchodzę do porodu, w którym będę oczywiście uczestniczył" - podkreślił Majdan w rozmowie z gazetą.

Małgosia będzie potrzebowała czasu, aby dojść do siebie po zabiegu. Przyszły tata będzie musiał stanąć na wysokości zadania i pomóc żonie w połogu. Piłkarz już teraz o tym myśli - umówił się w szpitalu na specjalne lekcje, podczas których położne pokażą mu m.in. jak wykąpać dziecko tuż po urodzeniu.

"Chcę się od razu nauczyć, jak kąpać nasze dzieciątko, dlatego jestem umówiony, że w szpitalu pokażą mi, jak to mam robić" - powiedział Radosław Majdan.

Wyprawka do pielęgnacji maleństwa potrzebuje przede wszystkim dobrej wanienki do kąpieli dziecka. Mamy tutaj dla was kilka ich propozycji w supercenie:

 

Do mycia ciała noworodka najlepsze są kosmetyki zawierające emolienty. Nie tylko myją, ale też sprawiają, że skóra pozostaje nawilżona:

Rozenek i Majdan gromadzą wyprawkę

Szczęśliwi przyszli rodzice zaczęli już także kompletować wyprawkę dla synka. Jeszcze pod koniec stycznia zostali obfotografowani przez paparazzi w jednym ze sklepów z akcesoriami dla niemowląt. Oglądali stylowe kołyski, mebelki do pokoju maleństwa, przewijaki oraz pluszaki.

Para na dłuższą chwilę zatrzymała się przy wiklinowej koszu Mojżesza w odcieniach bieli. Niewykluczone więc, że przez  pierwsze tygodnie życia synka para planuje kłaść maleństwo właśnie w takim rodzaju spania.

Na rynku jest ogromny wybór pięknych koszy mojżeszowych, oto kilka z nich w dobrej cenie:


Źródło: plotek.pl

Zobacz też:


  
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Popularne tematy