O takim porodzie marzą kobiety!
fot. Fotolia

Poród w 3 minuty? Każda kobieta chciałaby urodzić tak, jak ta mama!

Dla większości kobiet poród to bolesne doświadczenie trwające nawet kilkanaście godzin. Poród Amandy trwał... 3 minuty. Nie zgadniesz, gdzie urodziła córeczkę!
Hanna Szczesiak
O takim porodzie marzą kobiety!
fot. Fotolia
Amanda Sherman i jej mąż Adam pojechali do salonu samochodowego wymienić olej. Nie sądzili, że wrócą do domu z nowo narodzoną córeczką!

Najszybszy poród świata?

"Poszłam do toalety, a później, sama nie wiem jak, trzymałam ją w ramionach. Krzyknęłam o pomoc, okazało się, że kobieta, która akurat weszła, jest dyplomowaną pielęgniarką" – powiedziała w rozmowie z dziennikarzami Amanda. Dla jej męża, Adama, wiadomość o narodzinach córeczki była równie dużym zaskoczeniem. "Wciąż odtwarzam to w pamięci. Rozmawiałem z serwisantem, nagle ktoś wbiegł i krzyknął, że czyjaś żona właśnie urodziła dziecko" – przyznał.

Chociaż to pierwszy taki przypadek w historii salonu, pracownicy od razu wezwali pogotowie i zaopiekowali się zaskoczonymi rodzicami i ich córeczką. Na szczęście, Heather Lynn urodziła się zdrowa i nic nie zagraża jej życiu.
 

Gratulujemy rodzicom maleńkiej Heather! Chciałybyście, żeby wasz poród był równie szybki bezbolesny? Jak długo rodziłyście wasze maluchy? Czekamy na wasze komentarze!

Czytaj także: źródło: babyology.com.au
Redakcja poleca: Relacje ze znajomymi po porodzie – film
Każda młoda mama świata poza swoim dzieckiem nie widzi. Jak rozmawiać z przyjaciółmi, aby nie zanudzić ich historiami o pieluszkach podpowiada psycholog Adriana Klos.
Oceń artykuł

Ocena 2 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy