GRY
 
 

Playlista Babyonline na poród – ta muzyka pomoże Ci urodzić!

Nikt za ciebie nie urodzi, jednak możesz sprawić, by wszystkie fazy porodu były choć trochę milsze i przyjemniejsze. Uda ci się to osiągnąć m.in. poprzez muzykę – taka terapia relaksacyjna czyni cuda!

kobieta słucha muzyki podczas porodu
fot. Fotolia
Muzyka podczas porodu powinna koić i dodawać sił na kolejne etapy porodu. Dzięki słuchaniu ulubionych kawałków, będziesz spokojniejsza i lepiej zniesiesz ból. Pamiętaj, że poród warto oswajać, a na sali porodowej może być domowo i miło. Uda ci się osiągnąć ten stan właśnie dzięki muzyce, musi być ona jednak odpowiednio dobrana.

W dniu porodu warto zadbać o każdy szczegóły. Jednym z ważnych elementów podczas rodzenia, o którym nie zawsze pamiętamy, to muzyka. Odpowiednio dobrana, relaksacyjna muzyka pomoże Ci w tej wyjątkowej chwili. Taka właśnie jest playlista stworzona przez Babyonline.  
 
Naszą składankę przesłuchasz w TIDAL, serwisie muzycznym, który pozwala cieszyć się 40 milionami utworów, legalną muzyką bez reklam nawet na 3 urządzeniach oraz dostępem do niej w trybie offline. W ramach oferty „Nielimitowana muzyka za darmo” w Play, operator daje swoim klientom serwis TIDAL na dwa lata za darmo.
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!
Doładuj
Przeładuj