kobieta słucha muzyki podczas porodu
fot. Fotolia

Playlista Babyonline na poród – ta muzyka pomoże Ci urodzić!

Nikt za ciebie nie urodzi, jednak możesz sprawić, by wszystkie fazy porodu były choć trochę milsze i przyjemniejsze. Uda ci się to osiągnąć m.in. poprzez muzykę – taka terapia relaksacyjna czyni cuda!
Martyna Pstrąg
kobieta słucha muzyki podczas porodu
fot. Fotolia
Muzyka podczas porodu powinna koić i dodawać sił na kolejne etapy porodu. Dzięki słuchaniu ulubionych kawałków, będziesz spokojniejsza i lepiej zniesiesz ból. Pamiętaj, że poród warto oswajać, a na sali porodowej może być domowo i miło. Uda ci się osiągnąć ten stan właśnie dzięki muzyce, musi być ona jednak odpowiednio dobrana.

W dniu porodu warto zadbać o każdy szczegóły. Jednym z ważnych elementów podczas rodzenia, o którym nie zawsze pamiętamy, to muzyka. Odpowiednio dobrana, relaksacyjna muzyka pomoże Ci w tej wyjątkowej chwili. Taka właśnie jest playlista stworzona przez Babyonline.  
 
Naszą składankę przesłuchasz w TIDAL, serwisie muzycznym, który pozwala cieszyć się 40 milionami utworów, legalną muzyką bez reklam nawet na 3 urządzeniach oraz dostępem do niej w trybie offline. W ramach oferty „Nielimitowana muzyka za darmo” w Play, operator daje swoim klientom serwis TIDAL na dwa lata za darmo.
Redakcja poleca: Wyprawka do szpitala – dla mamy i dziecka [WIDEO]
Nie warto zwlekać do ostatniej chwili ze spakowaniem rzeczy do szpitala dla ciebie i dla dziecka. Zrób to na około miesiąc przed planowanym terminem porodu. Zobacz w naszym filmie, co powinno się w znaleźć w torbie do szpitala.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy