Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska
fot. Instagram/katarzynazielinska

Porody tych gwiazd będą słono kosztować! Ile?

Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska nie zamierzają oszczędzać na porodach
Milena Oszczepalińska
Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska
fot. Instagram/katarzynazielinska
Zarówno Katarzyna Zielińska, jak i Weronika Rosati urodzą swoje dzieci jeszcze w 2017 roku. Dla Weroniki Rosati będzie to pierwszy poród, natomiast Kasia Zielińska ma już syna Henryka. Jednak obie celebrytki bardzo poważnie przygotowują się do tego wyjątkowego dnia. I nie zamierzają na nim oszczędzać. Ich porody będą kosztowały fortunę!

Ile będzie kosztować poród Katarzyny Zielińskiej?

Aktorka ma już doświadczenie okołoporodowe i wie, że w tym czasie konieczne są takie rzeczy, jak komfort i bezpieczeństwo. Dlatego zdecydowała, że drugie dziecko urodzi w prywatnej klinice w Warszawie. W tej samej, w której kilka lat temu przyszedł na świat jej pierwszy syn. Dlaczego woli to miejsce od publicznej placówki? Oczywiście tu będzie miała zagwarantowaną większą prywatność, chyba żadna mama nie chciałaby być fotografowana przez obce osoby tuż po porodzie, a w państwowym szpitalu trudno byłoby tego uniknąć osobie znanej.

Poza tym w pakiecie, który wybrała Kasia, znajdują się takie udogodnienia, jak prywatny apartament, w którym ona i jej najbliżsi będą mogli spędzić nawet 5 dni po narodzinach dziecka, możliwość dokonania wyboru,kto z personelu medycznego będzie obecny podczas porodu oraz opieka fizjoterapeuty, która przyda się zwłaszcza po porodzie. Taki pakiet jednak do najtańszych nie należy. Jego koszt to kwota rzędu 16 tysięcy złotych. Może nie jest to poród po królewsku, ale i tak warunki są raczej luksusowe, jak na polskie warunki.
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?

Weronika Rosati zapłaci za poród jeszcze więcej!

Jakiś czas temu pisaliśmy, że gwiazda nie zamierza rodzić w Polsce. Ponieważ ma możliwość skorzystania z usług kliniki w Stanach Zjednoczonych, zdecydowała, że właśnie tam przyjdzie na świat jej pierwsze dziecko. Za poród w prywatnej klinice w Los Angeles z pewnością zapłaci o wiele więcej, niż Katarzyna Zielińska. Na szczęście jej partner, znany ortopeda, ma duże możliwości. Zresztą to właśnie on znalazł Weronice to miejsce do porodu.

Obu paniom życzymy szczęśliwych rozwiązań!

Zobacz też: Maciej Dowbor zdradza, jak mijają ostatnie chwile przed porodem Asi

Źródło: fakt.pl
Oceń artykuł

Ocena 4 na 5 głosy

Zobacz także

Popularne tematy