GRY
 
 

Portal kulinarny Gotujmy.pl w nowej odsłonie

Twój ulubiony serwis kulinarny Gotujmy.pl przeszedł niesamowitą metamorfozę. Zobacz, czym cię zaskoczy.

Gotujmy.pl
Z nieskrywaną radością mamy zaszczyt zaprosić Was do portalu kulinarnego Gotujmy.pl, który w ostatnim czasie przeszedł ekstremalną metamorfozę. Jesteśmy dumni ze zmian, które wprowadziliśmy - mamy nadzieję, że intuicyjność użytkowania w połączeniu z nową szatą graficzną serwisu przypadną Wam do gustu. Zapraszamy!

Co nowego?

Zmodyfikowaliśmy moduł dodawania przepisów - od teraz zamieszczanie ich w serwisie będzie bardziej intuicyjne, a co za tym idzie - łatwiejsze! Zaledwie trzy kroki wystarczą, abyście mogli podzielić się swoją recepturą z innymi pasjonatami kulinariów!
W nowej odsłonie prezentowane będą również profile zarejestrowanych użytkowników. Unowocześnione, staną się bardziej spersonalizowane i estetyczne wizualnie. W zależności od upodobań będziecie mogli nadać im charakteru dzięki dodanym funkcjonalnościom.


Wyjątkowe receptury dodane w naszym serwisie mogą otrzymać status Super Przepisu. W nowej odsłonie przepisy te opatrzone będą zdjęciami dużego formatu, co będzie wyróżniało je na tle innych. Twoje propozycje kulinarne będą jeszcze lepiej widoczne dla innych!

Redakcja poleca: Zimna zupa, czyli robimy z dziećmi chłodnik - film
Zobacz, jak szybko przygotować wraz z dzieckiem łagodny chłodnik ogórkowo - rzodkiewkowy. Idealny na upały!

Co poza tym?

Najświeższe informacje na temat organizowanych przez nas konkursów umieszczone zostały na zupełnie nowej, atrakcyjniejszej wizualnie i merytorycznie stronie konkursowej.


 
Wprowadziliśmy nowe filtry w wyszukiwarce, co ułatwi Wam znalezienie przepisów w bazie Gotujmy.pl. Dzięki dodanym parametrom trafność wyszukiwania będzie większa, co znacznie skróci czas poświęcany na odnalezienie wyniku najbardziej zgodnego z Waszymi oczekiwaniami.

Poznajcie stałe elementy serwisu, takie jak książki kucharskie, dział porad czy forum kulinarne! Te i jeszcze więcej działów tematycznych czekają na Was w odmienionej graficznie wersji. Zachęcamy Was do odwiedzenia każdego z nich!

Pomimo wielu zmian, pozostaliśmy wierni kolorom przewodnim naszego portalu - zielonemu i pomarańczowemu. Tworząc nową jakość, postanowiliśmy pozostać przy barwach, z którymi jesteśmy kojarzeni. Odświeżone logo - proste i nowoczesne - nawiązuje do tradycji.
Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji poznać Gotujmy.pl, to doskonały moment aby to zmienić! To portal społecznościowy, który współtworzony jest przez naszych Użytkowników, ludzi z pasją, którzy o gotowaniu wiedzą (prawie) wszystko.


Podziel się swoją wiedzą, doświadczeniem a może eksperymentami z innymi! Poszerzaj kulinarne horyzonty, bierz udział w konkursach, wygrywaj nagrody!

Do zobaczenia na Gotujmy.pl!

Ocena (1 ocena)

5.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj