GRY
 
 

Poruszające zdjęcie z USG – umierający nienarodzony chłopiec złapał za palec ...

To, co udało się uchwycić na tym zdjęciu, było szokiem, nie tylko dla przyszłej mamy, ale i lekarza, który wykonywał badanie.

Umierający nienarodzony chłopiec trzyma za rękę siostrę bliźniaczkę
Ludzi od zawsze fascynował fenomen bliźniąt. Okazuje się, że więź między nimi może być silniejsza, niż nam się wydaje.

Ian i Brittani McIntire są już rodzicami dwóch dziewczynek. Wiadomość o kolejnej ciąży i to w dodatku bliźniaczej była dla nich dużą niespodzianką, gdyż nie planowali już dzieci.

W trakcie jednego z badań kontrolnych lekarz zauważył, że z jednym z bliźniąt dzieje się coś złego. Podczas gdy dziewczynka Madilyn rozwija się prawidłowo, z jej bratem Masonem zaczęło dziać się coś złego. Mózg i serce chłopca nie przestały się rozwijać. Zmiany są tak duże, że lekarze nie dają chłopcu szans na przeżycie. Ratunkiem mogłaby być operacja serca, ale nie mogą jej wykonać ze względu na zły stan mózgu.

Podczas ostatniego badania USG lekarz uchwycił niesamowity moment pokazujący więź pomiędzy nienarodzonymi bliźniętami.

Malutka ręka Masona ściska palec Madilyn. Widok poruszył całą rodzinę, a teraz i internautów. Rodzice twierdzą, że nie był to przypadek. Wiedzą, że nigdy nie zobaczą maleństwa. Pocieszeniem dla niech stało się to zdjęcie, które interpretują, jako czuwanie siostry bliźniaczki nad bratem.
 
- Wiem, że gdy będzie umierał, nie będzie sam - mówi Brittani.

Cała rodzina modli się za bliźnięta.

Zobacz też: Najmniejsze bliźnięta syjamskie już po zabiegu!
 
Redakcja poleca: Pierwsze USG w ciąży. Kiedy wykonać to ciążowe badanie?
Tzw. wczesne USG w ciąży najwcześniej wykonuje się w 4-5. tygodniu ciąży, najpóźniej – do 10. tygodnia ciąży. Warto je wykonać, aby potwierdzić np. to, czy ciąża znajduje się wewnątrz macicy.

Ocena (3 oceny)

3.0
Doładuj
Przeładuj