GRY
 
 

„Porwanie w Tiutiurlistanie”

20.07.2011r. o godz. 12.00 Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu zaprasza wszystkie dzieciaki oraz rodziców, opiekunów i innych chętnych, młodych duchem na kolejny seans "Lata z filmem" w ramach wakacyjnego kina letniego.

wydarzenia
fot. Miejska Biblioteka Publiczna W Sosnowcu
Zapraszamy do nowo otwartej sali kinowo-konferencyjnej Biblioteki Głównej przy ul. Kościelnej 11, gdzie siedząc wygodnie w fotelu obejrzymy „Porwanie w Tiutiurlistanie”.

Wstęp na każdy seans bezpłatny. Następne projekcje w kolejne środy.

„Porwanie w Tiutiurlistanie” to pełnometrażowy, rysunkowy filmy wyprodukowany w Studiu Filmów Rysunkowych w Bielsko-Białej w reżyserii Zdzisława Kudły i Franciszka Pytera. Jego pierwowzorem literackim jest oczywiście znana książka Wojciecha Żukrowskiego o tym samym tytule.
Leśną drogą jedzie karoca zaprzężona w siwe konie. W pewnym momencie z pojazdu odpada koło i gdy woźnica je naprawia pasażerowie karety - królewna Wiolinka, jej opiekunka i nauczyciel muzyki - spacerują po lesie. Królewna, która zbierając kwiaty oddaliła się od swych opiekunów, zostaje porwana przez zamaskowanego człowieka…. Chcesz poznać dalsze losy Wiolinki? Przyjdź na seans do Biblioteki i zaproś kolegę!

Biblioteka Główna
Sala kinowo-konferencyjna
ul. Kościelna 11, Sosnowiec
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj