potrącił dziecko i uciekł
fot. Adobe Stock

Potrącił dziecko i uciekł. Ojciec chłopca apeluje o pomoc

Bulwersujące zachowanie kierowcy: potrącił dziecko i odjechał z miejsca wypadku, zostawiając chłopca samego. Dziecko trafiło do szpitala, ma wstrząśnienie mózgu i traci pamięć. Jego ojciec chce znaleźć sprawcę.
Magdalena Drab
potrącił dziecko i uciekł
fot. Adobe Stock
Chłopiec w poważnym stanie przebywa w szpitalu. Na szczęście jego życie nie jest zagrożone, ale dziecko traci pamięć i bardzo boli je głowa. Ojciec 13-latka apeluje do świadków zdarzenia, by pomogli mu odnaleźć sprawcę wypadku.

Potrącił dziecko i uciekł. Gdzie jest sprawca wypadku?

Chłopiec został potrącony przez samochód w sobotę po godz. 19 w miejscowości Stare Bystre. Sprawca zostawił dziecko i uciekł – to oburzające zachowanie! 13-latek wrócił do domu z silnym bólem głowy. Od razu przewieziono go do szpitala.

„Syn jest na oddziale urazowo-ortopedycznym, ma wstrząs mózgu, bardzo go boli głowa, jest poobijany i traci pamięć.” – relacjonuje jego ojciec w mediach społecznościowych. Jednocześnie apeluje do świadków zdarzenia, by koniecznie zgłaszali się na policję i pomogli w ujęciu sprawcy. 

„Potrącono moje dziecko koło Lewiatana, proszę świadków o kontakt, ponieważ sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.” – pisze pan Tadeusz, tata 13-latka.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy