GRY
 
 

Potwory i spółka - oryginalna, zabawna i wciągająca historia o potworach!

Choć to może wydać się zaskakujące, to potwory, które straszą dzieci, też mają swoje problemy.

Potwory i spółka, bajka dla dzieci, płyta dla dzieci, książka dla dzieci
fot. materiały prasowe
Co więcej, nie są tak odważne, jak mogłoby się wydawać. A czego potwory obawiają się najbardziej? Tego najmłodsi czytelnicy dowiedzą się z książki „Potwory i spółka” opartej na filmowym hicie studia Disney/Pixar. Na dołączonej płycie CD znajduje się słuchowisko, w którym usłyszymy m.in.: Małgorzatę Kożuchowską, Jarosława Boberka i Aleksandra Bednarza.

Potwory, które nocami straszą dzieci, na co dzień wiodą całkiem normalne życie. Chodzą do pracy, restauracji, jeżdżą autami i... umawiają się na randki. Jednym z tych potworów jest Sulley, wielki i włochaty pracownik fabryki „Potwory i spółka”. Zajęcie Sulley’ego polega właśnie na straszeniu. Choć coraz trudniej przestraszyć dziecko, Sulley znakomicie sobie radzi. Kiedy nadchodzi dzień, który ma mu przynieść tytuł „najlepszego straszaka w dziejach", w wyniku zamieszania do fabryki trafia mała dziewczynka o imieniu Boo. Nigdy wcześniej się to nie zdarzało! Dla potworów, Sulley'ego i jego przyjaciela Mike'a, to początek zaskakującej przygody, która już na zawsze zmieni ich spojrzenie na straszenie dzieci…

„Potwory i spółka” to nie tylko zabawna opowieść o potworach pełna ciekawych postaci i humorystycznych scen oraz dialogów. To przede wszystkim inspirująca historia wywołująca wyjątkowe emocje i refleksje. To opowieść, w której i dorośli, i dzieci znajdą coś dla siebie. Najmłodsi dowiedzą się, że to, co na początku wydaje się straszne, nie zawsze takie jest. (Podobnie jak Boo, bohaterka filmu, która dzięki swojemu dziecięcemu radosnemu postrzeganiu świata w Sulleym widzi nie strasznego potwora, ale kogoś niezwykle sympatycznego, z kim można się po prostu zaprzyjaźnić). Dla dorosłych zaś będzie to historia, dzięki której po raz kolejny przypomną sobie, że nieszablonowe myślenie oraz otwartość na nowe wyzwania często bywają drogą do sukcesu, jak to się stało w przypadku Sylley’ego.

„Potwory i Spółka” to opowieść niebanalna pokazująca dzieciom świat z zupełnie nowej perspektywy, a przy tym śmieszna i wzruszająca jednocześnie.

Potwory i spółka

„Potwory i spółka” to książka z wyjątkowej serii „Czytaj i słuchaj”, do której dołączona została płyta CD ze słuchowiskiem z oryginalnymi dialogami i efektami dźwiękowymi z filmu. W ramach cyklu ukazały się do tej pory tak lubiane przez dzieci tytuły jak „Auta 2”, „Toy Story / Toy Story2”, „Piękna i Bestia”, „Księżniczka i żaba” czy „Król Lew”.

Książki z serii „Czytaj i słuchaj” to opowieści filmowe, które dostarczając niezapomnianych wrażeń, przenoszą dzieci do świata fantazji. Pomagają im kształtować i rozumieć uniwersalne wartości, takie jak: dobro, piękno, miłość i przyjaźń.

Dane bibliograficzne:

Tytuł: „Potwory i spółka”

Liczba stron: 50                                                
Płyta CD
Oprawa: twarda
Format: 225 mm x 226 mm
 
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!
Doładuj
Przeładuj