wykłady motywacyjne Power Day
fot. PowerDay

#POWERDAY 2019 to moc siły i wiedzy dla kobiet. Bezpłatne wykłady mentorów!

Jak pogodzić pracę z czasem dla rodziny, mieć swoje pasje i w momencie kryzysu zachować zdrowy dystans? Przyjdź 25 maja na spotkanie z fantastycznymi mentorami, którzy ci to pokażą!
Agnieszka Majchrzak
wykłady motywacyjne Power Day
fot. PowerDay


Już w ostatnią sobotę maja odbędzie się w Warszawie kolejna odsłona spotkań motywacyjnych ze znanymi osobami, które dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu pokażą ci, jak poczuć się silną kobietą w życiu osobistym i biznesie. Zobacz, kto czeka na ciebie na PowerDay 2019!

Bezpłatne wykłady mistrzów motywacji

Zastanawiasz się, jak poradzić sobie z coraz większym natłokiem zadań i oczekiwań, nie tracąc przy tym ważnych relacji w domu i pracy? Jak rozpoznać kryzys, zanim zniszczy twoje życie? W takim razie ta impreza jest zdecydowanie dla ciebie!

#PowerDay2019 to kilka godzin inspirujących spotkań, pozytywnej energii i wiedzy przekazywanej przez najlepszych. W tegorocznej edycji wezmą udział:
 
  • Olga Kozierowska - bizneswoman, dziennikarka, trener biznesu i ekspertka od życiowych zmian; stworzyła Sukces Pisany Szminką – pierwszą w Polsce organizację oraz portal internetowy, całościowo wspierające przedsiębiorczość kobiet;
  • Maria Sadowska - uznana wokalistka, reżyserka, kompozytorka i autorka tekstów; od lat zaangażowana w sprawy kobiet; podąża własną drogą, stroni od sensacji i rozgłosu;
  • Piotr Bucki - szkoleniowiec, wykładowca, nauczyciel, dziennikarz, coach i manager.
Redakcja poleca: Jak nie krzyczeć na dziecko – jak przestać krzyczeć? Jak krzyk wpływa na dziecko? [WIDEO]
Jeśli zastanawiasz się, jak nie krzyczeć na dziecko, najważniejszy krok do sukcesu masz już za sobą. Krzyczenie na dziecko przynosi bowiem fatalne skutki i wyrabia w maluchu nawyk rozwiązywania problemów podniesionym głosem. A to nie jest dobry kapitał na przyszłość. Psycholog wyjaśnia, czy można krzyczeć na dziecko, i jak przestać to robić.

Jak oswoić Nosorożca?

Olga Kozierowska w swoim wystąpieniu "Jak oswoić Nosorożca" opowie o tym, co robią z nami lęki, jak możesz je oswoić rozumem, emocjami, a także odpowiednimi ćwiczeniami.

Podczas wystąpienia "Jak zaakceptować zmiany i nie stracić gruntu pod nogami?" Maria Sadowska opowie, jak możesz czerpać siłę z niepewności i osiągnąć sukces oraz stabilizację.

Z kolei Piotr Bucki w swoim wykładzie "Masz 168 godzin. Jak świadomie wykorzystać ten czas?" odpowie, jak uczyć się świadomego, uważnego, rozważnego korzystania z czasu. Z każdej chwili. Tak, aby doprowadzić do sytuacji, gdy każda minuta będzie twoim świadomym wyborem.

 


Organizatorem strategicznym wydarzenia jest Edipresse Polska SA. Wsparcie merytoryczne zapewnia Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką i program "Sukces TO JA".

Impreza odbędzie się 25 maja 2019 r. w godz. 10.00 – 16.00 w Warszawie w Centrum Konferencyjnym Polin. Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziesz na stronie www.powerday.polki.pl, gdzie będziesz także mogła zapisać się na bezpłatne wykłady! Ilość miejsc ograniczona.


[content:0_19282,2_1082,0_21717,,1_2681:GALGallery]

 
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy