GRY
 
 

Powitanie lata w Muzeum Zabawek i Zabawy

22.06.2012r., godz.15.00- 20.00 na dziedzińcu Muzeum Zabawek i Zabawy odbędzie się Powitanie Lata 2012.

wydarzenia
fot. Muzeum Zabawy i Zabawek w Kielcach
Konkursy sprawnościowe, wyścigi czerwonej wyścigówki z zabawkowym autem policyjnym oraz inne atrakcje na Powitanie Lata
 
udział w imprezie jest bezpłatny.

Dla gości przygotowanych jest wiele zabaw i atrakcji, organizowanych wspólnie przez Muzeum Zabawek i Zabawy oraz Kawiarnię Kawka Zabawka. Uczestnicy konkursów mogą liczyć na nagrody.
Od 15.00 będzie można brać udział w zabawach sprawnościowych, rzutach zośką do celu oraz kurs chodzenia na szczudłach. Od 16.00 do 17.00 dzieci w wieku od 5 do 8 lat będą mogły brać udział w wyścigach małych samochodów, na torze pojawią się auto policyjne oraz czerwona wyścigówka. Goście pragnący spokojniejszych rozrywek w tym czasie będą mogli zajmować się wykonywaniem naszyjników, wianków oraz innych ozdób letnich, możliwe że powstaną dekoracje w stylu hawajskich naszyjników lub świętojańskich wianków.
Sprawdzanie celności rzutów, czy dla cierpliwych łowienie rybek to także kolejne atrakcje pierwszego letniego spotkania. Wszyscy będą mogli wykazać się talentem plastycznym w konkursie „namaluj letni deser”, być może uda się przełożyć projekt w słodką niespodziankę do spróbowania.
Specjalny układ taneczny Piłkarki zostanie zaprezentowany gościom o godzinie 18.00, po pokazie wszyscy mogą brać udział w lekcji tańca letniego przygotowaną przez Akademię Dance Fit.
Dla uczestników konkursów przygotowano wiele nagród-niespodzianek, w tym bezpłatne zaproszenia dla dzieci do bawialni, szkoły tańca oraz na desery lodowe w Kawiarni Kawka Zabawka, rodzice także mogą rywalizować do zdobycia zaproszenia na fitness, lekcje tańca czy też na kawę.
Impreza zakończy się ok. godziny 20 finałową bitwą wodną.
Początek astronomicznego lata już za pasem proponujemy przywitać je wspólną zabawą w Muzeum Zabawek, mamy nadzieję, że pogoda nas nie zawiedzie.

MUZEUM ZABAWEK I ZABAWY
25 – 367 Kielce,
pl. Wolności 2,
tel.: 41 34 440 78, 041 34 337 00,
fax: 41 34 448 19
e-mail: poczta@muzeumzabawek.eu
Rezerwacja tel. 41 343 37 06
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj