mama, niemowlę, karmienie piersią

Powrót do pracy a karmienie piersią

Czy warto karmić piersią, jeśli wkrótce planujesz powrót do pracy? Otóż tak! Nowoczesne akcesoria do karmienia piersią ułatwią Ci to zadanie.
mama, niemowlę, karmienie piersią
Im więcej czasu możesz spędzić z dzieckiem, tym lepiej dla Was obojga. Nawet jeśli wr—cisz do pracy, możesz w dalszym ciągu karmić dziecko rano, wieczorem oraz w weekendy, a podczas Twojej nieobecności maleństwo może być karmione odciągniętym mlekiem.

Laktator Philips AVENT ISIS
(fot.1) pozwoli Ci odciągać mleko bezpośrednio do butelki AVENT lub pojemnika VIA. Laktator został zaprojektowany w sposób, w jaki Twoje dziecko ssie pierś, a dodatkowo jest łatwy i wygodny w użyciu. Butelka i smoczek AVENT naśladują kształt i funkcje piersi, pomagając łączyć karmienie piersią z karmieniem butelką.

Dla mam pracujących bardzo przydatny będzie Zestaw Businesswoman (fot. 2), który zawiera wszystko czego potrzebujesz, by odciągać i przechowywać mleko, kiedy jesteś z dala od dziecka. Możesz także używać Laktatora Philips AVENT ISIS z systemem VIA (fot. 3), by przechowywać i przenosić pokarm oraz karmić swoje maleństwo.

Jeśli pragniesz komfortu, który zapewnia Laktator Philips ISIS, ale jednocześnie wybierasz łatwość użycia laktatora elektrycznego, powinnaś wypróóbować Laktator Elektroniczny Philips AVENT iQ (fot. 4), to inteligentne urządzenie, które uczy się i powtarzaja Twój własny rytm odciągania pokarmu, podczas gdy Ty możesz się zrelaksować.

Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 2
W tej części filmu poznasz wygodne pozycje przy karmieniu piersią.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy