GRY
 
 

Powrót do szkoły ze Scooby-Doo

03.09.2011r., od godziny 12:00 w Centrum Handlowym Wola Park na wszystkie dzieci będą czekały liczne atrakcje.

wydarzenia
fot. wolapark.pl
Impreza „Powrót do szkoły ze Scooby-Doo” to okazja do pożegnania wakacji i przywitania nowego roku szkolnego w formie rozwijającej zabawy. W programie nie zabraknie ciekawych i pouczających gier, konkursów, eksperymentów i doświadczeń naukowych.

Centrum Handlowe Wola Park postawiło sobie za cel sprawić, aby powrót do szkoły kojarzył się dzieciom dobrze. Impreza w Centrum Handlowym Wola Park to liczne atrakcje, które z pewnością zaintrygują najmłodszych i tych nieco starszych uczniów, pozwalając im z uśmiechem na ustach rozpocząć nowy rok nauki. W programie wydarzenia znalazły się między innymi: spektakl parateatralny ze Scooby-Doo, liczne konkursy sprawdzające wiedzę i sprawność, akademia sztuki, malowanie buziek oraz wiele eksperymentów chemicznych, fizycznych i przyrodniczych przedstawionych w atrakcyjny dla dzieci sposób. Nie zabraknie stanowisk z mikroskopami, gablot z eksponatami ze świata fauny i flory i interesujących animacji. Żądne wiedzy maluchy poznają tajemnice genetyki, strukturę lodów, zasady działania baterii i uzyskają odpowiedzi na mnóstwo frapujących je pytań, jak choćby to, po co zebrze paski. „Powrót do szkoły ze Scooby-Doo” to impreza dla aktywnych i ciekawych świata dzieciaków i ich rodziców. Z pewnością nikt nie będzie się nudził.

Wola Park
ul. Górczewska 124
Warszawa
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj