GRY
 
 

Powstało pierwsze przedszkole dla dorosłych – ktoś chętny?

Wyobraź sobie, że możesz cofnąć się do czasów przedszkolnych i beztrosko bawić się do woli. Jeśli wizja zostania po raz drugi przedszkolakiem cię zachwyca, jest sposób ją wprowadzić ją w życie.

przedszkole dla dorosłych
fot. michellejoni.com

Przedszkole dla dorosłych

Pewna Amerykana, Michelle Joni Lapidos postanowiła otworzyć w Nowym Jorku pierwsze przedszkole dla dorosłych. Sama ma 30 lat i twierdzi, że bardzo nie chce dorosnąć.

W przedszkolu dla dorosłych Masterminde, jak w każdym porządnym przedszkolu obowiązuje stały rytm – jest czas zabawy (wycinanie, wyklejanie z plasteliny, rysowanie, malowanie palcami), ale również odpoczynku, czyli drzemki.

Co zrobić, by uczestniczyć w zajęciach przedszkolnych dla dorosłych? Wystarczy być pełnoletnim i dysponować niebagatelną kwotą od 333 do 999 dolarów.

Zobacz też: Ojciec – bloger przeprasza matki, które zostały w domu wychowując dzieci

Właścicielka twierdzi, że stworzyła przedszkole dla dorosłych, by ponownie mogli uczyć się postaw, doświadczać magii, znów nauczyć się ufać intuicji, poznać nowych "przedszkolnych" przyjaciół w atmosferze wypełnionej śmiechem i brokatem.

"Będąc dorosłymi mamy poważne zadania, ale to nie oznacza, że nie możemy włączyć w  nasze życie  zajęć, które spowodują, że poczujemy się dobrze i  będziemy szczęśliwsi,  wykonując nadal te same obowiązki."  - mówi Candice Kilpatrick, specjalistka od edukacji przedszkolnej, która uczestniczyła w opracowaniu programy przedszkola dla dorosłych, prywatnie mama dwójki dzieci.
Redakcja poleca: Hity Internetu na Babyonline.pl (odcinek 6) - film
Nie przeocz najważniejszych wydarzeń! Oto szybki ranking TOP 5 na Babyonline.pl. Sprawdź, co w tym tygodniu znalazło się na 1. miejscu.

Są wśród nas chętne na takie zajęcia? - piszcie w komentarzach 

Nap Time! photo by Hanna Agar Photography #YAYnaptime !

Posted by Michelle Joni on 5 lutego 2015

 

Making stuff! Photo by Hanna Agar Photography

Posted by Michelle Joni on 5 lutego 2015

Zobacz też: Przedszkole publiczne VS "przedszkole" prywatne

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj