pilne szkoły
fot. Adobe Stock

PILNE: pożar w Centrum Zdrowia Matki Polki. Pacjentki z ginekologii ewakuowane!

Ogień wybuchł w budynkach Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Z powodu ogromnego zadymienia trzeba było ewakuować ok. 300 osób.
Magdalena Drab
pilne szkoły
fot. Adobe Stock
Niebezpieczny pożar objął obszar od piwnicy aż do drugiego piętra w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Pacjentki z oddziału ginekologii i położnictwa oraz patologii ciąży musiały być ewakuowane do sąsiednich budynków. Personel szpitala wyprowadzono na zewnątrz.

Pożar w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki

Ogień pojawił się nagle i spowodował duże zadymienie wewnątrz budynków. Ponieważ płonęła instalacja elektryczna, wcześniej prawdopodobnie doszło do zwarcia. Na szczęście strażacy szybko opanowali pożar, a następnie rozpoczęto akcję oddymiania. Nikt nie ucierpiał.

„Pożar wystąpił w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki. Zgłoszenie zostało przyjęte o 8:14. Sytuacja pożarowa została opanowana po godz. 9. W akcji brało udział 10 zastępów straży pożarnej” – przekazał portalowi Onet mł. bryg. Jędrzej Pawlak.
 
Zobacz też:
Redakcja poleca: Szpital w Grodzisku Maz. zabiera chore dzieci w podóż do 6 krain i ... w kosmos [WIDEO]
Kolorowe ściany wymalowane w bajkowe przygody dzieci, łóżka dla rodziców w każdej sali, lśniące czystością łazienki - tak może wyglądać pobyt chorego dziecka w tym szpitalu, który swoją przemianę zawdzięcza m.in. marce Pampers i Fundacji Polsat.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy