Instrukcja obsługi dzieci
fot. materiały prasowe

Poznaj sekret udanego rodzicielstwa!

Już od 19 lutego 2020 na rynku dostępny jest nowy poradnik autorstwa znanej i kochanej przez rzesze kobiet psycholożki – Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej.
Instrukcja obsługi dzieci
fot. materiały prasowe
Autorki poruszają tematy związane ze świadomym i odpowiedzialnym rodzicielstwem. Z książki Instrukcja obsługi dzieci dowiemy się jak nasze zachowania wobec dzieci i słowa jakie do nich kierujemy, wpłyną na dorosłe życie naszych pociech. 

W książce Instrukcja obsługi dzieci znajdziesz odpowiedzi na pytania: 
•    Jak wychowywać mądrze dziecko?
•    Jak odnaleźć radość z rodzicielstwa?
•    W jaki sposób pogodzić potrzeby wszystkich członków rodziny – zarówno dorosłych, jak i dzieci?
•    Czego można wymagać od dziecka, czego wymagać się nie powinno?
•    Jak skutecznie komunikować się z dziećmi? 

Dla każdego, kto zmaga się z rodzicielskimi problemami lub chciałby rozwijać się roli rodzica, powstała Instrukcja obsługi dzieci. 

Podobnie jak poprzednie książki z serii Instrukcja obsługi..., tak i ta, została napisana w lekkiej formie  rozmów pomiędzy autorkami. Suzan zadaje pytania, prowokuje, rzuca kamyk do ogródka. Katarzyna Miller z punktu widzenia psychologii i swojego doświadczenia psychoterapeutycznego odpowiada, podsuwając wiele historii, które pomagają zrozumieć problem i konieczność zastosowania konkretnych rozwiązań. Co tu dużo mówić – książka otworzy rodzicom oczy! Ponieważ z wielu wychowawczych błędów nawet nie zdajemy sobie sprawy. Omawiając efekt – niepożądane zachowanie dziecka – dojdziemy do jego przyczyny. 

Wartością dodaną świadomego rodzicielstwa jest samorozwój rodzica jako człowieka. Dowiemy się jak nasze własne dzieciństwo wpłynęło na to, jakimi jesteśmy rodzicami. Wiele swoich zachowań powtarzamy po własnych rodzicach, nie zdając sobie z tego sprawy. Dobra wiadomość jest taka, że to tylko nabyty schemat - można go rozmontować, a na jego miejscu zbudować zupełnie nowy. Tym samym wprowadzić nową jakość. 

Data premiery: 19.02.2020 r.


Katarzyna Miller - Psycholożka, psychoterapeutka, filozofka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej. Wykładowczyni na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. Instrukcja obsługi toksycznych ludzi, Życie jest fajne, Instrukcja Obsługi kobiety, Kup kochance męża kwiaty, Nie bój się życia, Chcę być kochana tak jak chcę, Instrukcja obsługi faceta, Seksownik, Zrób to kochanie i wielu innych (Wydawnictwo Zwierciadło). Na stałe związana z magazynem Zwierciadło. 

Suzan Giżyńska - Niezależna reżyserka i copywriter, twórczyni spotów reklamowych oraz akcji społecznych. Współautorka książek: Instrukcja obsługi toksycznych ludzi, Instrukcja obsługi kobiety, Instrukcja obsługi faceta. 
 
Redakcja poleca: Ten film wyciśnie łzy u każdego rodzica – rodzicielstwo w 84 sekundach
Udaj się z nami w podróż zaczynająca się od 2 kresek na teście, zdjęcia z USG, a kończącą się gdy...
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Popularne tematy