GRY
 
 

Poznań: Kobieta zaczęła rodzić na przystanku. Poród odebrała motornicza

Motornicza pomogła odebrać poród kobiecie rodzącej na przystanku autobusowym. By podwiązać pępowinę, użyła linki od parasola. Tę historię wszyscy będą długo pamiętać w poznańskim MPK!

Motornicza Dorota odebrała poród przy przystanku autobusowym
fot. Waldemar Wylegalski
Dyspozytorka zajezdni tramwajowej w Poznaniu usłyszała krzyki dobiegające z samochodu, który zaparkował przy przystanku. Poprosiła koleżankę, aby sprawdziła, co się dzieje. Okazało się, że w samochodzie jest rodząca kobieta, a jej mąż właśnie wiózł ją do szpitala. Motornicza zareagowała błyskawicznie. Odebrała poród i podwiązała pępowinę... linką od parasola. Przyjechało pogotowie, a noworodek i jego mama pojechali do szpitala.

Niezwykła historia narodzin Fabiana została opublikowana na facebookowym profilu poznańskiego MPK. Najbardziej zaskakuje i wzrusza nas fakt, że pani Dorota jest nie tylko motorniczą, ale także... położną.MPK zapowiada przyznanie pani Dorocie nagrody. My jesteśmy pod wrażeniem. Gratulujemy młodym rodzicom. Pani Doroto, brawo! 

Czytaj także: źródło: gazeta.pl
Redakcja poleca: Jak szybko urodzić? Poznaj sposoby mam
Co robią kobiety, by przyspieszyć poród? Każda ma swój sprawdzony sposób. Poznaj 3 mamy i ich metody na szybki poród. Który wybrałabyś dla siebie?

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj