Prababcia i prawnuczka
fot. screen TikTok

Prababcia i prawnuczka: poruszające nagranie pełne miłości podbiło TikToka!

Maleńka prawnuczka w objęciach prababci – to nagranie z Tik Toka poruszyło internautów z całego świata. I trudno by było inaczej… Filmik pokazuje moc międzypokoleniowej więzi. Patrząc na niemowlę w objęciach... blasku słońca, które pada na ich posłanie – naprawdę można się wzruszyć.
Prababcia i prawnuczka
fot. screen TikTok
Przekaz nagrania wzmaga muzyka w tle. To piosenka Christiny Perri pod tytułem: „You are my sunshine”, czyli: „Jesteś moim słońcem”.

Prawnuczka i prababcia: miłość i błogi spokój

Autorką filmiku jest kobieta, którą fani TikToka znają jako hsparks90. Już od jakiegoś czasu umieszcza na swoim profilu obrazy z codziennego życia swych najbliższych. Bohaterką relacji często jest jej najmłodsza córeczka. Ostatnio TikTokerka nagrała niemowlę leżące spokojnie w objęciach swej prababci. Zachowanie dziewczynki idealnie oddaje opis nagrania: „Nie ma jak babcine pocałunki i tulenie”.

Na wideo widoczne są też kolana mamy maluszka. Można zatem powiedzieć, że mamy tu trzy bohaterki, bliskie sobie bez względu na różnicę wieku.

Cudowny duet, który pokochali internauci

Nagranie spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem ludzi, którzy równie przyjaźnie odebrali kolejne wideo z wizyty u prababci. Podobnie jak poprzedni filmik, on również ma pełen emocji przekaz. Patrząc na wideo, pojawia się pytanie: ile jeszcze wizyt zdąży złożyć swej prababci ta malutka dziewczynka? Współczując staruszce tego, że któregoś dnia będzie musiała pożegnać ukochaną prawnuczkę, wielu z nas może stać się bogatszymi o nadzieję, że siła rodzinnych więzi może okazać się silniejsza niż upływający czas…

Życzymy starszej pani i jej prawnuczce jeszcze wielu cudownych, wspólnych chwil!
 
@hsparks90

Nothing like Granny's hugs and kisses. ##Granny ##GreatGrandmother ##myheart

♬ you are my sunshine - Christina Perri

Zobacz także:
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy