Praktyczny prezent dla babci
fot. Adobe Stock

Praktyczny prezent dla babci –​ 4 sprawdzone pomysły do kupienia online

Praktyczny prezent dla babci to świetny pomysł dla tych seniorek, które cenią sobie przydatne akcesoria zamiast bibelotów, ozdób czy słodyczy. Wszystkie nasze propozycje znajdziesz w sklepach internetowych i na Allegro.
Aleksandra Zaborowska
Praktyczny prezent dla babci
fot. Adobe Stock
Praktyczny prezent dla babci powinien ułatwiać i uprzyjemniać jej życie oraz codzienne czynności. Wiele prezentów możesz znaleźć i wygodnie zamówić np. na Allegro. Jeśli tymczasowo wstrzymujesz się z odwiedzinami u babci z powodu koronawirusa, zamówienie prezentu przez internet umożliwi także bezpieczną dostawę bez konieczności narażania dziadków wizytą. Wśród naszych propozycji znajdziesz:
 

Dobry prezent dla babci: koc elektryczny

To wyjątkowo praktyczny pomysł na prezent – koc z wewnętrzną grzałką z pewnością przyda się tym babciom, które często marzną bądź muszą regularnie wygrzewać się z powodów zdrowotnych. Tego typu akcesorium może także koić dolegliwości bólowe mięśni i je rozluźniać, a także niwelować objawy reumatyzmu. 
Praktyczny prezent dla babci to np. koc elektryczny

koc elektryczny Allegro

ADLER KOC ELEKTRYCZNY
ALLEGRO
79,00 zł

Praktyczny prezent dla babci: akcesoria kuchenne

Babcie często mają swoje kulinarne sposoby, których lubią się trzymać. Czasem jednak robią pewne rzeczy z przyzwyczajenia i omijają nowinki technologiczne, które mogą usprawnić i ułatwić im pracę w kuchni. Blender, elektryczny grill lub sokowirówka pomogą dziadkom przygotować wiele zdrowych i pełnych witamin potraw przy minimalnym nakładzie pracy! 

Praktyczny prezent: wózek na zakupy

Po co męczyć się z noszeniem siatek, skoro można je wieźć w torbie na kółeczkach? Sprytne wózki zakupowe to nie tylko rozwiązanie dla seniorów, ale wszystkich osób, które regularnie dźwigają zakupy niesymetrycznie obciążając kręgosłup i ramiona. Obecnie coraz częściej spotyka się już nawet tornistry dla dzieci na kółkach – lekarze udowodnili, że nierównomierne obciążenie ciała torbami i plecakami noszonymi na jedno ramię ma wyjątkowo negatywny wpływ na kręgosłup. Zadbaj o zdrowie swojej babci we wszystkie dni, w które nie możesz pomóc jej z zakupami!

Dobry prezent dla babci: butelka termiczna

Przyjemnie mieć pod ręką zawsze ciepłą kawę lub herbatę – zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym. Jak zachować odpowiednią temperaturę napojów nawet po wielu godzinach na zewnątrz? Dzięki butelce termicznej! Ten niezwykle modny gadżet dostępny jest w setkach kolorów i wzorów, a także w wersjach spersonalizowanych. Akcesoria tego typu utrzymują gorącą temperaturę kawy czy herbaty zimą, a latem - równie długo trzymają chłód! 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Dzień Babci i Dziadka - kiedy? Obejrzyj krótki film
Czy pamiętasz kiedy obchodzimy Dzień Babci i Dziadka? Zobacz wideo
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy