GRY
 
 

Wyniki głosowania na najciekawszą historię ciążowo-porodową (edycja grudniowa)

Podsumowaliśmy głosy i wiemy, kto zwyciężył w trzeciej edycji (grudniowej) konkursu na prawdziwe historie ciążowo-porodowe. Zobacz, kto w tym miesiącu otrzyma zestaw kawowo-obiadowy dla 6 osób firmy Lubiana SA.

ciąża, oczekiwanie na dziecko, bocian, rodzina
fot. © Sergey Nivens - Fotolia.com

Podsumowaliśmy trzecią edycję konkursu na prawdziwe historie ciążowo-porodowe. Z otrzymanych danych wynika, że najwyższą ocenę otrzymała historia "Prawdziwe historie: nigdy nie zapomnę swojego porodu" pani Weroniki Belter. Średnia ocen wyniosła 5,76 (to stosunek oceny do liczby oddanych głosów). Laureatce serdecznie gratulujemy!

Wszystkie prace była bardzo ciekawe, niektóre wzruszające, niektóre zabawne. Dziękujemy, że zechcieliście się z nami nimi podzielić.

Poniżej lista zgłoszonych i zakwalifikowanych prac. Zachęcamy do ich przeczytania.

Prace konkursowe:

Redakcja poleca: Czy warto zapisać się do szkoły rodzenia – film
Jeśli wciąż masz wątpliwości czy szkoła rodzenia jest ci potrzebna, ten film jest dla ciebie. O za i przeciw mówi nasz psycholog Adriana Klos.

Nagroda

Nagrodą w konkursie jest zestaw kawowo-obiadowy dla 6 osób firmy Lubiana Poland.

Zestaw wchodzi w skład najnowszej kolekcji Lubiany. W skład zestawu wchodzą:

  • 6 filiżanek 0,35l,
  • 6 spodków 170 mm
  • 6 talerzy płytkich 260 mm
  • 6 talerzy płytkich 220 mm
  • 6 talerzy głębokich 230 mm

Porcelanę można wkładać do zmywarek do naczyń oraz kuchenek mikrofalowych.

Zasady udziału w konkursie:

  1. Aby wziąć udział w konkursie „Prawdziwe historie ciążowo-porodowe”, należy napisać tekst na minimum 2500 znaków ze spacjami (około 1 strony w wordzie) i nie więcej niż 4500 znaków ze spacjami, i wysłać go na adres: redakcja@babyonline.pl do 17 grudnia 2014 r. z dopiskiem w tytule maila "Prawdziwe historie - konkurs". Mile widziane są również zdjęcia, choć nie jest to warunek konieczny. 
  2. Temat prac może być dowolny, ale musi dotyczyć czasu z okresu ciąży i/lub porodu.
  3. Wszystkie nadesłane prace (spełniające warunki konkursu - patrz pkt. 1) zostaną opublikowane na Babyonline.pl w serwisie Ciąża i poród najpóźniej do 22 grudnia 2014 r.
  4. 22 grudnia rozpocznie się głosowanie na najlepszą historię (lista prac zostanie opublikowana w artykule konkursowym).
  5. Laureatem grudniowej edycji konkursu zostanie osoba, której praca otrzyma najlepszą oceną stanowiącą stosunek oceny do liczby oddanych głosów. Głosowanie będzie trwało do 31 grudnia.
Zapoznaj się z regulaminem konkursu.

Ocena (7 ocen)

5.0
Doładuj
Przeładuj