GRY
 
 

Mambo, Lula i piraci - film dla dzieci, 12.05, Stalowa Wola

Zapraszamy na premierę filmu dla dzieci w Stalowej Woli.

plakat, bajka
Premiera filmu ,,Mambo, Lula i piraci" we ,,Wrzosie" to także debiut ,,Uczty kinomaniaka dla każdego dzieciaka" - nowej propozycji dla rodzin
lubiących wspólnie, aktywnie i twórczo, spędzać czas. Po niedzielnej projekcji o godz. 15.30 widzowie będą mogli uczestniczyć w grach i zabawach inspirowanych obejrzanym filmem.
 
W najbliższą niedzielę to przygody piosenkarki Luli i dzielnego strażnika plaży Mambo, wspieranych przez piratów-melomanów, próbujących razem powstrzymać złoczyńcę Carlosa, będą zachęcać do kreatywnego działania. Najmłodsi widzowie zaproszeni do udziału w konkursach i grach plastycznych, wyrażą w nich swoje opinie o obejrzanym filmie.
 
Głosy głównym filmowym bohaterom filmu ,,Mambo, Lula i piraci" użyczyli: pierwsza dama polskiego kabaretu - Katarzyna Pakosińska oraz człowiek, który nauczył ,,Shreka" polskiej mowy - Zbigniew Zamachowski.
 
 
Mamy nadzieję, że niedzielny seans z niespodzianką będzie prawdziwą ,,Ucztą kinomaniaka" dla widzów w każdym wieku, złożoną z wrażeń z
sali kinowej i radością z aktywnego działania.
 
 
UCZTA KINOMANIAKA DLA KAŻDEGO DZIECIAKA - już w najbliższą niedzielę w Kinie ,,Wrzos"!!!
 
12 maja 2013, godz. 15.30 - ,,Mambo, Lula i piraci"
 
 
Po seansie zapraszamy do wspólnej zabawy! Na widzów małych i dużych czeka wiele atrakcji!
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami