prezent na dzień dziecka
fot. adobe stock

Prezent na Dzień Dziecka [propozycje + ceny]

Prezent na Dzień Dziecka to wyzwanie, które co roku powraca do rodziców, chrzestnych czy dziadków niczym bumerang. Wiele osób zastanawia się, co wypadałoby kupić maluchowi z tej okazji. Jeśli szukasz sprawdzonych pomysłów na prezent dla dziecka, koniecznie sprawdź, co wybrała nasza redakcja!
Katarzyna Gałązkiewicz
prezent na dzień dziecka
fot. adobe stock
Prezent na Dzień Dziecka powinien być dostosowany zarówno do wieku dziecka, jak i jego zainteresowań. Możesz zdecydować się na książki, pluszaki, gry edukacyjne, domowe namioty czy zabawki przeznaczone do rekreacji na dworze. Pomysłów jest mnóstwo, dlatego zachęcamy do przeglądu prezentów na Dzień Dziecka 2020 wybranych przez naszą redakcję!

Prezent na Dzień Dziecka: propozycje, pomysły, ceny

Prezent na Dzień Dziecka:
Domowy namiot — jeśli przestrzeń na to pozwala, możesz zdecydować się na rozkładany namiot z kulkami, który imituje iglo lub tunel. Dzięki domowemu namiotowi, dziecko może poczuć się jak w parku rozrywki. Taki wybór może okazać się strzałem w dziesiątkę, jest niebanalny i z pewnością sprawi dziecku mnóstwo frajdy!
Cena ok.100zł.


Tablica do malowania 3D — wybór tego rodzaju prezentu na Dzień Dziecka może przyczynić się do rozwoju kreatywności twojego dziecka. Tablica, dzięki zamontowanej ledowej lampie, oprócz zwykłego rysowania pozwala także na stworzenie spektakularnego widowiska. Dostępne na rynku tablice są dodatkowo wyposażone w motywy wodnego świata oraz wzory świata dinozaurów. Jeśli twoje dziecko lubi rysować i jest miłośnikiem przyrody, nie wahaj się i spraw mu taki prezent na Dzień Dziecka!
Cena ok. 70 zł.


Gry zręcznościowe — dobrym pomysłem na prezent na Dzień Dziecka jest wybór gier zręcznościowych. Pozytywne emocje, śmiech i wspólny, scalający rodzinę czas — gwarantowane! Ponadto zabawy tego rodzaju wspierają u dzieci koncentrację, koordynację wzrokowo-ruchową, motorykę, umiejętności społeczne, a także sprzyjają rozwojowi mowy.
Cena ok.60 zł.


Rowerek biegowy — Dzień Dziecka na szczęście wypada w czerwcu, więc każdy prezent, który jest przeznaczony do zabawy na dworze, będzie dobrym prezentem. Rowerek biegowy możesz kupić zarówno dziewczynce, jak i chłopcu. Może to być ich pierwsza przygoda z rowerem, która sprawi, że w przyszłości zapałają miłością do aktywności fizycznej, jaką jest jazda na rowerze!
Cena ok.120 zł.
Redakcja poleca: 13 zdań, których nigdy nie usłyszysz od swojego dziecka [WIDEO]
Czekasz, aż dziecko zacznie mówić? A gdy się już doczekasz, musisz wiedzieć, że są zdania, których nigdy nie powie. Jeśli jednak wyjątkowo padną, wprawią cię w niemałe osłupienie.

Prezent na Dzień Dziecka dla dwulatka

Prezent na Dzień Dziecka dla dwulatka — jeśli dziecko, które chcesz obdarować, jest dwulatkiem, warto, abyś zdecydowała się na prezenty takie jak zabawki interaktywne. Możesz wybrać kolorowe domki dla lalek, muzyczne stoliki czy matę gimnastyczną dla malucha. Każdy z tych prezentów oprócz tego, że sprawi dziecku radość, może przyczynić się także do jego rozwoju.
Cena od 50 do 120 zł.


Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy