prezent na dzień matki
fot. adobe stock

Prezent na Dzień Matki [propozycje + ceny]

Prezent na Dzień Matki powinien wyrażać uczucia do naszych ukochanych mam. Dzień Matki jest dobrą okazją do podarowania prezentu prosto z serca, który zostanie w pamięci na długo. Wybraliśmy dla Was najciekawsze propozycje upominków, które z pewnością przypadną do gustu niejednej kobiecie!
Katarzyna Gałązkiewicz
prezent na dzień matki
fot. adobe stock
Prezent na Dzień Matki, jeśli tylko będzie podarowany prosto z serca, na pewno sprawi dużo radości każdej mamie! Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu dla mamy, to dobrze trafiłaś. Podpowiadamy, co może przypaść do gustu Tobie i twojej mamie!

Prezent na Dzień Matki — propozycje + ceny


E-book — jeśli twoja mama jest molem książkowym, na pewno ucieszy ją czytnik wraz z kolekcją audiobooków. Dzięki e-bookowi można mieć przy sobie kilka ulubionych tytułów i wcale tego nie odczuć. Urządzenie jest bardzo lekkie i zajmuje mało miejsca w torebce. Cena audiobooków waha się w przedziale 50-200 zł.
 

Zestaw porcelany — może być świetnym prezentem na Dzień Matki. Jeśli twoja mama kolekcjonuje filiżanki, ozdobne talerzyki czy wazy, bez wątpienia zachwyci się kompletem porcelany. Cena porcelany jest zróżnicowana, może zaczynać się od kilku złotych, a kończyć na kilku tysiącach. Wszystko zależy od rodzaju, jakości oraz wieku porcelany.
 

Biżuteria — naszyjnik, bransoletka czy kolczyki to ponadczasowy prezent na Dzień Matki. Decydując się na sprawdzony wybór, jakim jest biżuteria, masz pewność, że wybór będzie trafiony. Możesz wybrać biżuterię w złocie lub srebrze — upewnij się jednak, który z kruszców preferuje twoja mama i wtedy dokonaj wyboru. Ceny biżuterii są różne, mogą zaczynać się już od 50, a kończyć na 1000 zł.
 

Kosmetyki — kremy, perfumy czy cienie do oczu, do raj dla wielu kobiet. Jeśli twoja mama
należy do grona wielbicielek kosmetyków, na pewno będzie zadowolona!
Ceny kosmetyków są również bardzo zróżnicowane. Mogą zaczynać się od 20 zł, a kończyć na 200. Cenę uzależnij od zasobności swojego portfela.


Bilety do teatru — decydując się na wybór biletów, warto zorientować się, jaki rodzaj spektaklu wybrałaby twoja mama. Do wyboru masz m.in. komedię, musical czy dramat. Jeśli twoja mama lubi sztukę, pozwól jej oderwać się na chwilę od szarej codzienności i wybierz bilet na spektakl, który sprawi jej radość! Ceny biletów wahają się w przedziale 50-150 zł.

Poczta kwiatowa — kwiaty są chyba jednym z najbardziej tradycyjnych prezentów, jakie można wręczyć mamie, ale też i jednym z najpiękniejszych. Jeśli nie możesz spędzić Dnia Matki razem z mamą, podaruj jej kwiaty za pośrednictwem poczty kwiatowej. Niech ten wzruszający gest będzie wyrazem miłości i pamięci dla ukochanej mamy! Cena waha się zwykle od 50 do 200 zł.

Zobacz także:
Redakcja poleca: Prezent na Dzień Matki: ozdobna świeczka. Maluch pęknie z dumy!
Na Dzień Mamy najlepszy będzie prezent własnoręcznie wykonany przez dziecko. Ozdobna świeca jest prosta do zrobienia, a w dodatku bardzo efektowna. Idealna na Dzień Matki!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy