prezent na Dzień Ojca własnoręczny
fot. Adobe Stock

Prezent na Dzień Ojca: własnoręczny upominek zrobisz łatwo i tanio [4 prezenty DIY na Dzień Ojca]

Własnoręczny prezent na Dzień Ojca to dobry pomysł na upominek dla taty. Mamy dla was instrukcję wideo, jak własnoręcznie zrobić puchar i kubek dla taty, pojemnik na gwoździe oraz na długopisy. Pokazujemy, jak je zrobić krok po kroku, a z niewielką pomocą mamy przygotuje je nawet kilkuletnie dziecko.
Agnieszka Majchrzak
prezent na Dzień Ojca własnoręczny
fot. Adobe Stock
Własnoręczny prezent na Dzień Ojca zawsze najbardziej wzrusza rodzica i jest piękną pamiątką. Dla małego dziecka rysowanie, wycinanie lub przyklejanie czegoś jest dużym osiągnięciem i powodem do dumy. Dlatego, jeżeli zastanawiacie się nad prezentem na Dzień Ojca, namawiamy was do przygotowania upominku własnoręcznie. W naszych tutorialach wideo pokazujemy, jak krok po kroku zrobić prezent DIY dla taty.

Własnoręczny prezent na Dzień Ojca:

Własnoręczny prezent na Dzień Ojca – kubek z napisem

Fajnych kubków w domu nigdy nie za wiele! Z takiego własnoręcznie ozdobionego przez dziecko kubka tata na pewno będzie z przyjemnością pił herbatę lub kawę. Jego wykonanie jest bardzo proste i przy niewielkiej pomocy mamy może go zrobić nawet dwulatek. Zobacz nasz film z instruktażem krok po kroku, jak wykonać własnoręcznie kubek z napisem dla taty:

Sprawdź dokładną instrukcję, jak zrobić własnoręcznie kubek dla taty z napisem. 
Redakcja poleca: Dzieci robią prezenty dla taty w klubie Tamika - film
Dzieci szykują ciastka specjalnie dla swoich ojców - zobacz, jak kilkulatki bawią się w klubie malucha.

Własnoręczny prezent na Dzień Ojca – słoik na gwoździe

Mężczyźni lubią praktyczne prezenty i taki pojemnik DIY na gwoździe lub śrubki na pewno bardzo spodoba się tacie. Wyciąganie ich nieraz potrafi przysporzyć problemów i chcąc wyciągnąć jeden mały gwoździk, trzeba zazwyczaj wysypać na podłogę całą zawartość pojemnika. My pokażemy jak za pomocą prostego triku zwykły słoik zamienić w praktyczny pojemnik do przechowywania gwoździ i śrubek. To oryginalny i niedrogi prezent. Zobacz na filmiku wideo, jak łatwo krok po kroku zrobić go z dzieckiem:

Sprawdź dokładną instrukcję krok po kroku, jak zrobić słoik na gwoździe DIY.

Własnoręczny prezent na Dzień Ojca – puchar dla taty

Taki puchar należy się każdemu tacie za trud i serce, które wkłada w wychowanie dziecka. Przygotowany przez nas puchar jest oryginalny i na pewno nie kupisz nigdzie takiego gotowego. Dodatkowo w dołączonej do niego laurce dla taty można napisać własną dedykację z życzeniami dla ukochanego tatusia:


Sprawdź szczegółową instrukcję wykonania pucharu dla taty krok po kroku.

Własnoręczny prezent na Dzień Ojca – pojemnik na długopisy

To bardzo praktyczny prezent, który tata z dumą postawi na biurku w domu lub pracy i zawsze będzie mu przypominał o jego maluchu. Możesz go zrobić ze zwykłej puszki i kilku kolorowych gazet. Oto instrukcja jak krok po kroku zrobić pojemnik na długopisy dla taty:

Sprawdź sposób wykonania pojemnika na długopisy dla taty krok po kroku.
 

Przygotowałyśmy dla was super propozycje prezentów DIY łatwych do własnoręcznego wykonania. Jeżeli jednak nie macie na ich przygotowanie czasu, oto kilka propozycji prezentów „last minute" na Dzień Ojca:


Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy