prezent na dzień taty [propozycje+ceny]
fot. adobe stock

Prezent na Dzień Taty [propozycje + ceny]

Prezent na Dzień Taty powinien być dopasowany do zainteresowań ukochanego Ojca. Jeśli szukasz inspiracji, aby obdarować w tym szczególnym dniu tę wyjątkową dla Ciebie osobę, zobacz, co dla Ciebie przygotowałyśmy!
Katarzyna Gałązkiewicz
prezent na dzień taty [propozycje+ceny]
fot. adobe stock
Prezent na Dzień Taty przede wszystkim powinien być podarkiem prosto z serca — wówczas zawsze będzie udany. Dobrze, aby także trafiał w upodobania głowy rodziny. Na poniższej liście znajdują się najlepsze — według nas — propozycje prezentu na Dzień Taty. Zainspiruj się i wybierz coś dla swojego Taty!

Spis treści:
Prezent na Dzień Taty - szachy
Prezent na Dzień Taty - książki
Prezent na Dzień Taty - e-book
Prezent na Dzień Taty - portfel
Prezent na Dzień Taty - notes z inicjałami
Prezent na Dzień Taty - bilety na mecz

 

Prezent na Dzień Taty

Tata to dla wielu z nas, wyjątkowa osoba. Człowiek, na którego zawsze można liczyć. Pomocny, wspierający, zawsze wyrozumiały. Spraw, aby prezent na Dzień Taty był tym, co wyrazi twoją miłość do Ojca i sprawi mu tym samym wiele radości.
Redakcja poleca: Dzieci robią prezenty dla taty w klubie Tamika - film
Dzieci szykują ciastka specjalnie dla swoich ojców - zobacz, jak kilkulatki bawią się w klubie malucha.

Prezent na Dzień Taty [propozycje + ceny]


Szachy — jeśli twój Tata lubi gry wymagające namysłu, podaruj mu szachy. Na rynku jest dostępnych wiele rodzajów szachów. Możesz wybierać między klasycznymi drewnianymi szachami, a możesz również zdecydować się na wersję kolekcjonerską — np. posrebrzaną z pionkami imitującymi greckich lub rzymskich bogów. Drewniane szachy są zwykle tańsze, natomiast wersje kolekcjonerskie są zawsze droższe.
Ceny zaczynają się już od 70 zł, a kończą nawet na 600 zł.


Książki — książki są zawsze dobrym pomysłem na prezent na Dzień Taty, ale nie tylko. Jeśli wiesz, co czyta twój Tata i znasz jego zainteresowania, wybór książki o tematyce, która może go zaciekawić na pewno będzie wyborem trafnym. Książka w wersji papierowej może być dodatkowo wzbogacona o dedykację w formie cytatu lub wiersza.
Cena 30-100 zł.

E-book - jeśli twój Tata lubi czytać książki czy gazety do tego stopnia, że brakuje mu miejsca na półkach, zdecyduj się na zakup e-booka! To doskonały pomysł, który pozwala zaoszczędzić miejsca na książkowych regałach, a dodatkowo jest sporo lżejszy niż papierowe wersje książek.
Cena 50 - 250 zł.
 

Portfel — wybór portfela na prezent na Dzień Taty, jest zawsze sprawdzonym pomysłem! Klasyczny skórzany portfel, w stonowanej gamie kolorystycznej powinien ucieszyć niejednego Tatę.
Cena 70-150 zł.


Notes z inicjałami — jeśli twój Tata jest stale zabiegany i wiesz, że elegancki notes byłby dla niego przydatny, zdecyduj się na jego zakup. Możesz wybrać notes z inicjałami, co sprawi, że prezent będzie oryginalniejszy i bardziej spersonalizowany.
Cena 50-100 zł


Bilety na mecz — wielu z Ojców pasjonuje się sportem. Jeśli twój Tata należy do grona fanów siatkówki, piłki nożnej czy tenisa, spraw mu jako prezent na Dzień Taty bilety na mecz ulubionej drużyny lub zawodników. Takim prezentem sprawisz mu wiele radości, a twój Tata z pewnością zapamięta ten prezent na długie lata!
Cena 50-300 zł.

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy