prezent na komunię dla dziewczynki
fot. adobe stock

Prezent na komunię dla dziewczynki. Sprawdzone propozycje na komunijny upominek 

Prezent na komunię dla dziewczynki wcale nie musi spędzać snu z powiek! W tym ważnym dla każdego katolika dniu, jakim jest pierwsza komunia święta, spraw by twój prezent był dla obdarowywanej osoby niezapomnianą pamiątką i miłym wspomnieniem.
Katarzyna Gałązkiewicz
prezent na komunię dla dziewczynki
fot. adobe stock
Prezent na komunię dla dziewczynki powinien być przemyślany, dopasowany do okazji oraz zainteresowań młodej katoliczki. Jeśli chcesz, aby twój prezent był wyjątkowy i posłużył dziewczynce na długie lata, przejrzyj naszą listę i zainspiruj się!

Prezent na komunię dla dziewczynki

Przedstawiamy naszą listę najbardziej sprawdzonych prezentów na komunię dla dziewczynki:

Biżuteria

Nie tylko medalik, lecz także pierścionek, drobny zegarek czy kolczyki mogą być świetnym upominkiem dla dziewczynki z okazji pierwszej komunii świętej. Inwestycja w złoto lub srebro to także prezent na lata, który zostanie z obdarowaną osobą bardzo długo.
 

Sprzęt elektroniczny

Laptop, tablet czy telefon to spory wydatek, jeśli jednak możesz pozwolić sobie, na taki podarunek, masz pewność, że będzie to dla dziecka prezent na lata. Ponadto, prezenty z tej kategorii, oprócz tego, że mogą służyć do rozrywki, to przede wszystkim są także pomocami naukowymi.

Wiele nowoczesnych modeli laptopów, tabletów i telefonów znajdziesz na allegro.pl

 

Sprzęt sportowy

Oprócz klasycznego wyboru, jakim jest rower, możesz zdecydować się również na rolki, hulajnogę czy deskorolkę. Jeśli dziewczynka, którą chcesz obdarować takim prezentem lubi aktywność fizyczną, możesz być pewien, że będzie to trafiony prezent.
 

Książki, czytniki

Książki papierowe lub czytnik do książek elektronicznych to świetny prezent dla dzieci, które bardzo lubią czytać. Wybór książek może też okazać się zachętą do czytania i zgłębiania wiedzy o literaturze. W świecie zdominowanym przez Internet oraz elektroniczne gadżety, papierowa wersja książki, może być także oryginalnym wyborem.

Książki i czytniki dostępne są także na platformie allegro.pl

 

Pozytywka

Nieco zapomniany dziś upominek, który może pełnić wiele funkcji. Pozytywka może posłużyć za szkatułkę na biżuterię czy drobne akcesoria. Możesz także kupić pozytywkę raz z biżuterią. Jest to oczywiście uzależnione od kwoty, jaką chcesz na taki upominek przeznaczyć. Na rynku dostępne są pozytywki z usługą grawerowania, więc twój prezent może być niezapomnianą sentymentalną komunijną pamiątką.


Zobacz także:
Redakcja poleca: Fryzura komunijna, która robi wrażenie! (video)
Pomysłowa, oryginalna, zachwycająca, a do tego możesz ją zrobić sama! Zobacz, jak krok po kroku wykonać niezwykłą fryzurę komunijną.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy