GRY
 
 

Prezenter dowiaduje się na wizji, że jego żona rodzi. Reakcja? Dziwna!

Same powiedzcie, czy takiej reakcji spodziewałybyście się po mężczyźnie, który właśnie dowiaduje się, że jego żona rodzi. Ten dziennikarz był wyraźnie zagubiony!

Prezenter sportowy dowiaduje się na wizji o porodzie żony
fot. kadr z YouTube.com
Na wieść o tym, że ukochana właśnie zaczęła rodzić i właśnie podają jej znieczulenie, większość mężczyzn najprawdopodobniej zerwałaby się na równe nogi i czym prędzej pobiegła do szpitala. Ale reakcja tego amerykańskiego prezentera sportowego, który dowiedział się na wizji z SMS-a, że jego żona właśnie rodzi, jest dość dziwna... i całkiem rozbrajająca.

Scott Rude, w programie na żywo dla amerykańskiego kanału telewizyjnego 120 Sports, wpatrywał się w wiadomość, którą otrzymał od żony. I to nie byle jakiego! Kobieta informowała go o tym, że właśnie otrzymuje znieczulenie do porodu. Mężczyzna był wyraźnie w takim szoku, że nie za bardzo wiedział, co zrobić. Scott przeczytał więc kolegom treść SMS-a: "Właśnie dostała kroplówkę... ma dostać znieczulenie. 'Potrzebuję Cię tutaj teraz'". Skołowany spojrzał na kolegów i zapytał, czy powinien zejść z planu. Pada kilka żartów o bliźniętach i mężczyzna w końcu wstaje, przez chwilę zastanawia się, co zrobić z krzesłem i w końcu wychodzi ze studia, zachęcony przez kolegę, który mówi: "Po prostu idź!". Naszym zdaniem, pozostali dziennikarze też byli mocno zagubieni i zachowywali się dziwnie!Potem Scott zamieścił na Twitterze zdjęcie ze szpitala, na którym pozuje z żoną. W komentarzu dziękuje kolegom, że pozwolili mu zejść z wizji i zdążyć na narodziny córki. Dziewczynka urodziła się kilka godzin później, ma na imię Edith (Edie) Joanne, a w momencie narodzin ważyła 3,460 kg. Gratulujemy rodzicom!

A jak wasi partnerzy zareagowali na wieść, że rodzicie? Napiszcie w komentarzu!

Zobacz też:
Redakcja poleca: Znieczulenie do porodu: poznaj wady i zalety znieczulenia zewnątrzoponowego [WIDEO]
Znieczulenie porodowe to dobre rozwiązanie, choć wiąże się z ryzykiem skutków ubocznych. O wadach i zaletach znieczulenia zewnątrzoponowego mówi ginekolog, dr n. med. Marian Malinowski.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami