prezentownik mikołajkowy lidl
fot. Adobe Stock

Mikołajkowe CUDA w Lidlu: kultowe zabawki nigdy nie były tak tanie!

Lidl wystartował właśnie z kapitalną promocją: w ofercie sklepu dostępne są ponadczasowe, drewniane zabawki oraz zestawy instrumentów muzycznych dla dzieci. Wszystkie z renomowanymi certyfikatami i w bardzo kuszących cenach!
Magdalena Drab
prezentownik mikołajkowy lidl
fot. Adobe Stock
Lidl przygotował świąteczną ofertę prezentów dla dzieci: na mikołajki i pod choinkę. Wyjątkowy prezentownik Lidla to mnóstwo kultowych zabawek świetnej jakości i w obniżonych, bardzo przyjaznych cenach. Uwaga, drewniane domki, kuchnie i keyboardy ekspresowo znikają z półek!

Prezentownik mikołajkowy Lidla

W Lidlu można od dziś kupić kultowe, uwielbiane przez dzieci zabawki w dobrych cenach. W ofercie aż 40 różnych produktów! Mikołajkowy prezentownik Lidla to propozycja dla dzieci, które marzą o zabawie w sklep, dom, chcą rozwijać talenty muzyczne czy urządzać wyścigi samochodowe. To gotowe pomysły na prezenty!

Drewniane zabawki w Lidlu

Zdecydowanymi hitami świątecznej oferty Lidla są zabawki z drewna: dwustronna tablica edukacyjna (89 zł/ 1 zestaw), kuchnia do zabawy (149 zł/ 1 zestaw), drewniany sklep dla dzieci (199 zł/ 1 zestaw) oraz domek dla lalek (239 zł/ 1 zestaw).  
 
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.

Instrumenty muzyczne w Lidlu

Małym muzykom zaś Lidl proponuje zestaw instrumentów muzycznych (49,99 zł/ 1 zestaw), ukulele (69,90 zł/ 1 zestaw) lub keyboard Yamaha YPT-260 (479 zł/ 1 szt.). To ponadczasowe zabawki, które posłużą dziecku przez wiele lat! A do tego uwrażliwią na muzykę i rozwiną talenty.
 

Wszystkie zabawki dostępne w Lidlu mają odpowiednie certyfikaty gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania – oznaczone są symbolami GS i TÜV Rheinland oraz symbolem FSC. Zabawki objęto 3-letnią gwarancją. Prezentownik Lidla będzie w sprzedaży od 26 listopada aż do wyczerpania zapasów. Wszystkie zabawki można kupić w sklepach stacjonarnych Lidl, a niektóre także w sklepie internetowym.

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy