chłopiec trzyma prezent zachwycony
fot. AdobeStock

Prezenty na Dzień Chłopaka dla przedszkolaka od 1 zł! (i za mniej niż 10 zł!)

Jeśli szykujecie się na 30 września w przedszkolu, te prezenty dla chłopców wam się z pewnością przydadzą. Są pomysłowe, edukacyjne i przebojowe! Wzbudzą zachwyt na 100%! A przecież to o to chodzi w dawaniu prezentów?
Weronika Zagojska
chłopiec trzyma prezent zachwycony
fot. AdobeStock
Nie musicie wydawać fortuny na prezenty dla chłopców w przedszkolu z okazji Dnia Chłopaka. Tu liczy się dobry pomysł! Co fajnego można kupić dużej grupie rozbrykanych kilkulatków? I to już za 1 złoty za sztukę?
Mój prezent numer 1 i to właśnie za 1 zł to… samolocik! Idealna zabawka, którą pamiętamy z dzieciństwa. Lata daleko i dostarcza mnóstwo dobrej zabawy. Ten model jest wzmacniany specjalną plastikową nakładką dla lepszej aerodynamiki lotu.
Podarunek numer 2 to nieustający hit w moim domu – skoczek. Za 1.69 zł za sztukę. Wystarczy nacisnąć palcami na główkę psotka-skoczka w dół do ziemi i puścić. Poleci wysoko i daleko! I rozbawi wszystkich! Można się nim bawić na wiele sposobów – robić zawody w dal, strzały do celu, a nawet grać w badmintona. Ten ma 9 cm wysokości i średnicę główki 4 cm.
Co jeszcze można sprezentować chłopakom przedszkolakom, by wywołać uśmiech na ich twarzach? Może to być hit numer 3 np. znikający sekretny długopis. Napis nie będzie widoczny dopóki nie zostanie podświetlony specjalnym światłem UV znajdującym się na czubku długopisu. Idealny dla młodych detektywów. Cena - niecałe 10 zł.

Prezent numer 4 także króluje w moim domu, więc wiem o czym mówię. To tzw. gniotek z buźką i grzyweczką. Za jedyne 1.98 zł. Działa relaksująco i na dzieci, i na dorosłych. Można na nim wygniatać różnorodne kształty. Rozwija kreatywność oraz zdolności manualne. Można też zrobić coś podobnego samodzielnie z dziećmi. Ugniatanie wzmacnia mięśnie rąk i kształtuje pewność uchwytu. A dodatkowo dzieci je kochają! Naprawdę polecam.

Kolejny 5 hit to kudłata piłka. Za niecałe 7 zł. Ma średnicę 14 cm. Jest dmuchana i przyjemna w dotyku. Można się nią bawić na świeżym powietrzu, a także w pomieszczeniu.
Poza tym polecam coś co sprawdzi się zawsze czyli numer 6 sprytna plastelina - która się nie przykleja, nie brudzi, a po naświetleniu świeci w ciemności - to gotowy hit prezentowy. Kosztuje niecałe 4 zł i można ją przechowywać w plastikowym pojemniczku-jajku. Rozciąga się jak guma do żucia, skacze jak piłeczka, rozrywa się jak papier i rozbija jak porcelana. To magia! Do tego odbija wzory i strzela. Nie pobrudzi rąk ani ubrania i nigdy nie wysycha. Poprzez zabawę zaczarowaną plasteliną dziecko rozwija: motorykę, logiczne myślenie, wyobraźnię, cierpliwość, pamięć, zmysł koncentracji, kreatywność. Ta jest bezpieczna, posiada wszystkie niezbędne atesty bezpieczeństwa. Warto to sprawdzać! [content:0_25898,0_25897,0_25899,0_25921:CMNews]
Możecie też postawić na: święcące zabawne jojo 2.99zł, karty do gry Piotruś 4.99zł, śliniaczek z nadrukiem 5.99zł (można nadrukować co się chce - fajna pamiątka z przedszkola i w dodatku praktyczna!), drewniane instrumenty 3-5zł - marakasy i cymbałki albo kolorowe drewniane patyczki do liczenia 9.87zł. Edukacyjnie i atrakcyjnie!

Co wybierzecie na prezent dla przedszkolaka? 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Stare imiona – dla dziewczynek i dla chłopców, najpopularniejsze 100 lat temu i nadal modne [WIDEO]
Mamy dla was zestaw starych imion, które były najpopularniejsze w czasach naszych dziadków i pradziadków. Niektóre z nich nadal są bardzo modne i biją rekordy popularności!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy