niepłodność, starania o dziecko, dni płodne
fot. materiały prasowe

Naturalny sposób na problemy z płodnością

Problem niepłodności dotyka 40% kobiet i mężczyzn. W zajściu w ciążę pomóc może sok z jagód.
niepłodność, starania o dziecko, dni płodne
fot. materiały prasowe

Czym jest niepłodność

Marzycie o dziecku? Staracie się o potomstwo od minimum roku, regularnie uprawiając seks bez zabezpieczeń minimum 3-4 razy w tygodniu? To oznacza, że najprawdopodobniej dotknął was problem niepłodności. Co należy teraz robić? Koniecznie przyjrzeć się sobie, poobserwować organizm, przeanalizować tryb życia. A to wszystko po to, aby zdiagnozować powód niepłodności i szybko pokonać przeszkody, które stoją na waszej drodze do szczęścia.

Sprawdź, jak diagnozuje się bezpłodność
Redakcja poleca: Zrób badania genetyczne jeszcze przed ciążą - VIDEO
Eksperci zachęcają, by jeszcze przed zajściem w ciążę zrobić sobie badania genetyczne. Dzięki nim można zawczasu zmodyfikować swoją dietę, poprawić kondycję organizmu i... zmniejszyć ryzyko chorób cywilizacyjnych u dziecka.

Przyczyny niepłodności

Przyczyn niepłodności może być wiele. Zwykle jednak jest ona wynikiem zaburzeń owulacji i niezdrowego trybu życia. Stres, używki, duża nadwaga lub spora niedowaga - to wszystko może upośledzać płodność i prowadzić do problemów z zajściem w ciążę.

5 częstych przyczyn kłopotów z płodnością

Naturalne rozwiązania w walce z niepłodnością

Mamy dwie wiadomości - dobrą i złą. Zła jest taka, że wokół pełno jest czynników upośledzających płodność. Nerwy, przemęczenie, zanieczyszczone środowisko czy choroby wywoływane przez wolne rodniki - to wszystko wpływa na naszą sprawność seksualną i możliwość posiadania potomstwa. A dobra wiadomość jest taka, że negatywny wpływ czynników zewnętrznych na nasze zdrowie można szybko zneutralizować. Jak? Sięgając po naturalne rozwiązania, np. sok MonaVie Oryginal z brazylijską jagodą Acai. To mieszanka 19 najzdrowszych owoców świata, w której prym wiedzie jagoda Acai.
Jagoda Acai, zwana brazylijskim złotem, działa na nasz organizm jak leczniczy balsam, poprawia kondycję psychofizyczną, wzmacnia odporność, redukuje negatywne skutki stresu i zmęczenia, wzmacnia witalność, dodaje energii, kontroluje poziom cholesterolu we krwi, dba o właściwy poziom cukru, jednym zdaniem - daje naszemu organizmowi pełną i kompleksową porcję zdrowia. To właśnie dzięki sokowi z jagody Acai możemy cieszyć się świetną formą, także seksualną.

Sok z jagody Acai daje naszemu organizmowi ogromną porcję zdrowia i - w konsekwencji - wzmacnia płodność.
O wpływie jagód Acai na płodność przekonały się miliony osób na całym świecie, które dotąd bezskutecznie starały się o potomstwo. Okazuje się jednak, że o mocy soków Acai przekonują nie tylko subiektywne opinie zadowolonych konsumentów, ale i niezależne badania. Ilość witamin, minerałów, antyoksydantów i innych cennych składników odżywczych zawartych w jagodzie Acai jest nieporównywalna z żadnym innym owocem. Dlatego warto zmienić tryb życia na zdrowy, uzupełnić codzienne menu o porcję soku MonaVie i czerpać zdrowie, siłę i witalność z natury.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy