GRY
 
 

Program 99+ wystartował! To nie kolejny rządowy projekt, a akcja promocyjna dyskontu

Znany dyskont przygotował akcję promocyjną z myślą o dużych rodzinach. Sprawdź, co zrobić, by zrobić zakupy jeszcze taniej!

Zakupy spożywcze dla całej rodziny
fot. Fotolia
"Program 99+" to akcja dyskontu Biedronka, dzięki której, robiąc zakupy za minimum 99 zł, możesz otrzymać aż 15% rabatu na całe zakupy.

Program 99+, czyli promocje dla dużych rodzin

Akcja Biedronki trwa od 7 do 13 sierpnia. Chociaż dyskont kieruje swoją ofertę do dużych rodzin, może z niej skorzystać każda osoba, która posiada zarejestrowaną kartę lojalnościową "Moja Biedronka" i w czasie trwania akcji zrobi jednorazowe zakupy za kwotę minimum 99 zł. Maksymalny rabat, jaki można uzyskać podczas jednorazowych zakupów, to 30 zł.


fot. materiały prasowe Biedronka

Jakie produkty można kupić w ramach akcji?
  • świeże i przetworzone ryby
  • parówki
  • serki homogenizowane i topione
  • dżemy i kremy do smarowania
  • ryże, kasze, makarony
  • jedzenie dla dzieci
Przy zakupach należy jednak pamiętać, że oferta promocyjna nie łączy się z innymi promocjami, przez co przecenione produkty nie podlegają obniżce. Cały regulamin akcji znajdziesz na stronie Biedronki.

Weźmiecie udział w akcji Biedronki?

Zobacz także: Tak tanich pieluszek dawno nie było! Obniżka w popularnym dyskoncie

Źródło: biedronka.pl
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj